Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha valaki túl...

Mit jelent az, ha valaki túl tapadós?

Figyelt kérdés
Az rossz tulajdonság?
2013. jún. 30. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy rossz tulajdonság, Ha a másik ember nem akarja te akkor is utána loholsz és keresed a társaságát ha ez már idegesíti is őt, na ezt mondják úgy egyszóval, hogy rátapadsz:D
2013. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok ilyen emberrel találkoztam már.

Úgy vettem észre, hogy általában olyan emberek csinálják ezt, akikkel nem foglalkozik senki. Ezért akarnak annyira belekapaszkodni a másikba. Szeretethiányuk van, és ha valaki csak mondjuk rájuk mosolyog, vagy normálisan szól hozzájuk, egyből úgy érzik, hogy az az ember elfogadja őket, ezért elkezdenek egyre jobban ragaszkodni.

Én mindig rendesen viselkedtem velük, nem akartam én is elkeseríteni őket. Néhányukkal egy idő után összevesztünk, mert kiállhatatlanokká váltak, néhányukkal viszont barátokká váltunk. Lelkileg sérültek, ezért néha furák, de nagyon jó barátok.

2013. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!