Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor ki is vagyok...

Most akkor ki is vagyok valójában?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, de eddig sosem tudtam önmagamat adni, mert mindig ahhoz igazítottam a személyiségemet, hogy mindenki kedveljen, ritkán mertem ellent mondani, féltem hogy nem felelek meg. Pár éve rájöttem, hogy ez azért van, mert édesapám nagyon szigorú volt velem, és mindig azt akarta, hogy tökéletes legyek. Ezt már elfogadtam, csak azt nem tudom, hogy találjak rá magamra, mert ha magamba nézek nem látok semmit, csak egy unalmas roncsot.
2013. júl. 1. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

hát szerintem ezen nehéz változtatni, mert lehet már ilyen vagy valójában. Nem úgy működik, h felkelsz és azt mondod, h mától egy humoros, népszerű valaki leszek.

Apránként tudsz azért ezen változtatni. Írd össze, hogy mik azok a dolgok amik érdekelnek, kipróbálnád, és kezd el megvalósítani őket. Persze ne azzal kezd, h falmászás.

Próbál meg ismerkedni, stb

2013. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy jól alkalmazkodó, udvarias, rugalmas személyiség vagy. Ez nem elég jó?

Fiatal vagy még, alakulni fog de nagyon lassan, szóval legyél türelmes magaddal.

2013. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dairox válasza:

Nézd tökéletes ember nincs, vannak kedvesek és kevésbé kedvesek, de ez most csak sarkalatos egyszerűsítés volt. x)


Mindenki meg akar valamilyen szinten felelni a környezetének és egy bizonyos szintig figyelni is kell ezekre a visszajelzésekre, de sosem szabad ettől függeni.


Viszont, ha most nem tudod ki vagy, akkor tűz ki egy célt, hogy milyen akarsz lenni. Amint ezt megtetted, megtudod ki vagy most és eldöntheted, hogy milyen akarsz lenni.

2013. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!