Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki mindenhol bizonygatja,...

Aki mindenhol bizonygatja, hogy nagyon boldog az valójában is az? Vagy csak palástolni akar ezzel valamit?

Figyelt kérdés

Gyakran látom bizonyos ismerősöknél facebookon hogy az így szeretlek-úgy imádlak üzenettel van tele a fal, 5000 közös kép ami csöpög a nyáltól. De nem csak a cyber-életben, hanem verbálisan is folyton nyomatják, h milyen boldog a kapcsolatuk, házasságuk. Kéretlenül is szóba hozzák, mindennel kapcsolatban van pár megjegyzésük a párjukról.


Mielőtt bárki azt hinné, nem egy bajszos 40 éves szűz vagyok, aki életében közel nem volt pasihoz, azt szeretném elkeseríteni :P :) Valójában egy régóta komoly kapcsolatban élő fiatal nő, aki képes arra, h más téma is belengje a mindennapjait, vagy akár a virtuális tevékenységeit. Szeretem a párom, van egy raklapnyi közös képünk, minden nap elmondjuk egymásnak az érzéseinket, de privátban és nem a közösségi oldalakon. Néha már furán érzem magam, mert nem posztolok ki minden levegővételt. De valahogy nincs rá ingerenciám.


Ez most nem turkálás mások magánéletében, hanem inkább egy kutatásféle, ami a tettek mögötti indítékot keresi.


2013. jún. 1. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Vannak emberek,akik szeretik ha ôk vannak a központban,felhívják magukra a figyelmet....már aki vevô ilyenre,annak!Sok ember boldog privátban és nem közösségi oldalakon megnyilatkozva,feltûnôen,mint ahogyan te írtad.Egy tanulmányt olvastam a közelmúltban,ami pontosan ezzel foglalkozott,és kifejtette,hogy aki ilyen figelemfelkeltô módon nyilvánul meg a pasijára vonatkozóan,abból legalább 65%uk nem boldog kapcsolatban él.Van akinek ez bejön,van akinek nem...pl nekem sem.Ôk élvezik..de ha nekik így jó...
2013. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen embereknek feltunesi viszketegsege vagy megfelelesi kenyszere van, tehat nem kiegyensulyozott, boldog emberek.
2013. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!