Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől jön létre a tevepata,...

Mitől jön létre a tevepata, szexi vagy nem?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy a nőknek attól van tevepatája mert nagyon sokat szexelnek..meg olyat is olvastam ,hogy azoknak van akik tágak..meg ,hogy azoknak van akiknek csupasz..meg mindenfélét.. és nem tudom ,hogy melyik...segítsetek. A másik kérdésem pedig az ,hogy a tevepata szexi vagy nem? Főként férfiaktól várom a választ az utóbbira...

2013. júl. 2. 04:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdést. fuuu... na válaszolok neked,ha már más nem tette eddig. :D

Akkor jön létre ha bevág a bugyid a puncidba,vagy ha nincs rajtad bugyi,és a nagyajkak közé csúszik a nadrág.Csak attól függ mekkorák az ajkaid,és mennyire nyílt alap állapotban...na fura is ezt így magyarázni,de nincs köze ahhoz hogy valaki sokat szexel vagy sem.

Egyébként igen,nagyon izgató tud lenni,baromira szexi :) Bár,aki direkt csinálja,hogy látszódjon is,arról megvan a véleményem.Remélem nem ribinek készülsz.Azokból már van elég.

18F

2013. júl. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Megfelelő bugyi, és nadrágválasztás! Egyébként szerintem gusztustalan!
2013. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem készülök ribinek..XD nekem nincs tevepatám..és szerintem is gusztustalan...meg az egész osztályom szerint...gondoltam megkérdezem a férfiakat...
2013. júl. 2. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bugyik, melyeknél középen is végigfut a varrás, ha ezt a tipusút valaki tulzottan felhúzza, akkor jön létre a tevepata. Persze ez nem feltétlenül látszik nadrágban. Hogy feltűnű legyen, ahhoz az kell, hogy a nadrágot húzza túlságosan fel valaki és bevágjon. Semmi köze sincs a szexhez.
2013. júl. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen a tevepata szexi!
2014. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Főleg nekem akkor izgató ha disney sztárnak vág be főleg olivia holt jópár képem van róla hogy bevág neki de még debby ryan zendaya coleman peyton roi list és dove cameron nak amikor bevág középen áll a cerka egyből
2016. jan. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!