Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek vannak olyan...

Bann Shift Dell kérdése:

Szerintetek vannak olyan lányok (konkrétan 16év) akik föltétlenűl akarnak barátkozni az emberrel sexy dolgogkat mondanak de nem akarnak semmi komolyabbat? Hogyan lehet az ilyen csajokat felcsípni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Te valami perverz lehetsz.
2013. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak a szád nagy, a kolbász unottan lóg?
2013. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért csinálják, mert próbálgatják a hatalmukat. :) Most tanulják a flörtölést, de kapcsolatot nem biztos, hogy akarnak. A "lány" és a "nő" kategória között vannak, a határon a kettő között. Azt hiszik, érettek már, de sebezhetőek nagyon. (Persze könnyen is felépülnek a csalódásból. :)


Könnyebb őket "felcsípni" szerintem, mint egy felnőtt nőt, mert naivak még, könnyebb elérni, hogy elolvadjanak.

2013. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem énis csak 16 vagyok és felcsípni szerintem nem azt jelenti hogy megdugni hanem csak simán járni vele.
2013. jún. 19. 20:46
 5/5 anonim válasza:
attol függ felcsípés alatt mit értessz..én is 16 vagyok..de velem nem lehet eljátszani ezt a dugjunk azt huzz el...
2013. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!