Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is "lemaradtam"...

Szerintetek is "lemaradtam" az egyetemről avgy főiskoláról ennyi idősen?

Figyelt kérdés

4 évig szakiskolába jártam, ahol letettem a pincér szakmát. Most 2 éves intenzív érettségi előkészítőre járok, aztán pedig egyetemre avgy fősulira jelentkezek. Jövőre végzek, már 21 leszek mikor elkezdtem a felsőoktatást.

Szerintetek ez gáz? Lemaradt az életemből egy fejezet? nem vagyok még "vén", hogy odakerüljek és egyetemistákhoz hasonlóan bulizzak és tanuljak is?


19/L



2013. júl. 2. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik csoporttársam 22 évesen lett gólya. ;)

Nem gáz, nem maradt ki egy fejezet, vén pedig aztán végképp nem vagy! :)

2013. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Elég gyerekesen gondolkodsz, az egyetem már nem általános iskola, ahol kinéznek mert idősebb vagy. Másrészt...azért mész egyetemre hogy bulizz, vagy azért mert célod van vele? Ha akarnál 50 évesen is elmehetnél egyetemre, magadért csinálod nem másokért.
2013. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, hiszen a 20 éves lányom is most érettségizett, pedig nem bukott meg és nem hagyott ki egy évet sem. (Volt egy év előkészítő a középiskolában)
2013. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Amikor fősulira jártam, akkor voltak a csoporttársaim között 25 és 28 évesek is...bár ők már nem jártak nagyon velünk bulizni.De úgyis a tanulás a cél, nem is annyira a buli.
2013. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Jajj tudtam, hogy rögtön a "buli" szóra vérszemet kaptok!


természetesen a tanulás az első, de azért az elég hülye aki 1-1 bulira nem megy el egy félévben...


Többieknek köszi! 

2013. júl. 2. 16:52
 6/20 anonim ***** válasza:
23 évesen kezdtem a fősulit. és azóta kettőt is befejeztem.
2013. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyeltalán nem vagy vén oda! Én is most fogom elkezdeni az egyetemet (21 vagyok), már van egy okj szakmám, és egy felsőfok szakképesítésem (vagy nem tudom minek hívják pontosan). Ne azzal törődj, mit gondolnak mások, hanem azzal, hogy mi a legjobb neked. :)
2013. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy lemaradva. Én is úgy gondoltam. Pár barátom már 18 évesen végzett középsulival, én mint évvesztes csak 20 évesen, és nekem is volt egy előkészítő évem.
2013. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen kezdtem. Jobb lett volna előbb, de most már mindegy. Nem vagy hozzá idős!
2013. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Menj már, egy barátnőm most fejezi majd be 40 évesen munka és 3 gyerek mellett.

Soha nem késő.

2013. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!