Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is "lemaradtam"...

Szerintetek is "lemaradtam" az egyetemről avgy főiskoláról ennyi idősen?

Figyelt kérdés

4 évig szakiskolába jártam, ahol letettem a pincér szakmát. Most 2 éves intenzív érettségi előkészítőre járok, aztán pedig egyetemre avgy fősulira jelentkezek. Jövőre végzek, már 21 leszek mikor elkezdtem a felsőoktatást.

Szerintetek ez gáz? Lemaradt az életemből egy fejezet? nem vagyok még "vén", hogy odakerüljek és egyetemistákhoz hasonlóan bulizzak és tanuljak is?


19/L



2013. júl. 2. 16:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23 evesen vegzem el a kozepsulit,.erettsegim mar van. Egy evet tervezek utana dolgozni, aztan babaprojekt es direkt gyes alatti idore akarom rakni a fosulit.... igy tartom logikusnak hogy minden beleferjen az eletembe.
2013. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Apán 54 évesen kitalálta,hogy az Eszterházyra jelentkezik és el is végezte, tovább ment mester szakra szombathelyre....akkor szerinted?
2013. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
25 év felett levelezőre lehet már csak menni. Én még pont beleesek, hogy nappalin tanulhassak. Ezért kérdeztem. Mindenkinek ment a zöld!
2013. júl. 2. 18:41
 14/20 anonim ***** válasza:
nem írtad h levelezői vagy sem...egyébként én is nappalos voltam de a tököm se bulizgatott... apám levelezőin volt természetesen.
2013. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyen korhatárt,ohgy csak 25 éves korig lehet nappalin tanulni.
2013. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én 27 vagyok és nappalin tanulok.
2013. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
nincs ilyen korhatár szerencsére. 21 évesen semmiről nem maradtál le, hidd el lesz nálad idősebb gólya is, és lesz aki egyidős lesz veled. de ott nem igazán fog ez érdekelni senkit sem.
2013. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Doruss ***** válasza:
A tanulás olyan dolog, amire sosincs késő. Egyáltalán nem vagy lemaradva!
2013. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

utolsóval egyet értek. a mi fősulink előtt van egy tábla, ez van rajta:


egy vállalat addig él, amíg tanul. egy ember addig tanul, amíg él.

2013. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ugyan, én 20 évesen végzek a gimiben, mert 5 éves és én is 21 leszek,, amikor egyetemre megyek! :) Nem maradtál le semmiről!! :)
2013. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!