Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik egyes emberek,...

Miért hiszik egyes emberek, hogy ők egyéni stílust képviselnek, miközben ha fellátogatsz különböző közösségi oldalakra majdnem mindenki ugyanolyan?

Figyelt kérdés
Pl. Van egy xy aki azt mondja magáról,hogy egyéni és én pl-meglátok egy képet a facebookon,mondjuk egy idézetes oldalon ahol a csajnak hasonló a stílusa.Vagy azt állítja,hogy mindenki csak utánozza,pedig ő is csak utánnoz.Rendben ez egy mértékig elfogadható de ha már túloz.Véleményetek?

2013. júl. 3. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
na ezt én is így látom...
2013. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mindenki kulonlegesnek erzi magat, valahogy eredetibbenk a tobbinel, ne felejtsd el:)

Es azt sem, hogy nem mindenki ugy oltozkodik, ahogy akar, hanem ahogy a penztarcaja engedi.. ha nekem is lenne annyi penzem, hogy finanszirozzam azt az eletstilust, ami tetszik, valoszinuleg en sem ugy neznek ki, mint most.. es a boltok kinalata eleg gyer, ugyanazt futtatjak evek ota, csak mas koritessel.

Ha a viselkedesre gondolsz, hogy mindenki ugyanolyan.. hat igen, birkak vagyunk..:)

2013. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is ilyen vagyok bevallom :$ szeretek kreatívkodni és szeretem az egyedi, feltűnő dolgokat :D és van egy barátnőm aki mindenben leutánoz. sőt ha anyagi problémák miatt nem tudom egy ötletem megvalósítani neki meg van rá lehetősége még hamarabb is megcsinálja. hihetetlenül bosszantó. egyébként én sem vagyok különleges. most pl zöld ombre a hajam. azt mondhatnák nem egyedi van már ilyen. de gondolj bele nincs olyan dolog a földön, ami már nem lenne valakinek! én mégis egyedinek tartom a zöld hajam, mivel mégsem mindenkinek ilyen a haja és nem mindenki vállalná be. de egyesekkel ellentétben én nem vagyok elszállva magamtól.
2013. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, átlagos emberi viselkedés, főleg tizenéves korban.
2013. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váloszokat.Szerintem is egy egészséges mértékben valakit utánozni még oké,mert én is szedek ötleteket másoktól,csak néha valakik túlzásba viszik
2013. júl. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!