Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14 éves kortól mennyit változi...

14 éves kortól mennyit változik még a lányok arca?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
attól függ, ki mennyire későn érő típus, nekem például kb. 15 évesen alakult a legtöbbet, de van, akinek 13-14 évesen már teljesen felnőttes vonásai vannak.
2013. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
87%
alapjaiban semennyit, csak a babás vonásokat kicsit élesebb "vonalak" váltják fel, és határozottabb lesz a tekintet :)
2013. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha hízol vagy 40 kilót, teljesen. Engem például senki sem ismer meg a régi ismerőseim közül.
2013. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi.. Amm még 14 évesen még "megszépülhet"?
2013. júl. 4. 12:52
 5/16 A kérdező kommentje:
*valaki
2013. júl. 4. 12:52
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
hát az alap arcvonásai nem változnak senkinek, szóval ne egy "rút kiskacsa"-átalakulásra számíts (ha rólad van szó), de igen, változhat még előnyére az arc (első voltam)
2013. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze nagyon sokat lehet változni.Én nemrég elő szedtem e képeket és saját magamon meg döbbentem hogy mennyit változtam.3év alatt teljesen át alakultam.A régi képeken olyan voltam nint egy 10 éves kislány közben meg 16 voltam....Szerintem mindenki változik az idő múltával.
2013. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. várom még a tapasztalatokat :D
2013. júl. 4. 13:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém elég sokat változott. Még ha össz testsúlyra híztam, valahogy az arcomból lefogytam. A járom csontomnak íve lett, a tekintetem határozottabbá vált jóval. Persze hasonlítok az akkori önmagamra, de most klasszisokkal jobban festek. Szóval ne add fel a reményt. :) Ja még egy jó tanács: ne sminkeld magad, de ha azt teszed, akkor CSAK minőségi sminkkel, még ha drága is. És mindig mosd le! Van egy barátnőm, aki 13 éves kora óta festi magát neki mostanra eléggé tönkrement a bőre. A ráncai sokkal mélyebbek. Erre vigyázz.
2013. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi neked is utolsó. Nem nagyon szoktam sminkelni magam, max ha valami nagyon különleges eseményre, baráti bulikba megyek :D
2013. júl. 4. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!