Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Loptál már életedben? Mit? Miért?

Loptál már életedben? Mit? Miért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Semmit. Mert nem nyúlok a máséhoz.
2013. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
talán öt évesen bementem egy kisboltba és elemeltem egy csomag rágót:) azonkívül semmit.. szégyenlem.. de azért remélem nem ment tönkre miattam:)
2013. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen, kiskoromban egy idős nénitől egy miniatűr könyvet, mert megtetszett, hogy olyan kicsi. De nagyon szégyellem, főleg azért, mert nem tudtam neki elmondani és visszaadni, mert rá nem sokkal elhunyt.
2013. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem rá hogy loptam volna valaha valamit, soha nem éreztem rá késztetést.

Bár virágot azt téptem le másnak a háza elől, ha ez számít, és rajta is kaptak, jól lekiabált a néni :/ :D De akkor még kicsi voltam. Azért téptem le, mert szép volt és kellett :D De persze nem vagyok rá büszke, de szerintem ez megbocsátható. :)

2013. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi meg egy kicsit nagyobb voltam cukkoltuk egymást, hogy ki meri megtenni, mások megtették, én nem..

esetleg valaki idejét:)

2013. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársamtól egy kicsi nyuszis matricát. Mert ilyen kis gazdag p.csa volt és folyton dicsekedett vele,és volt vagy 20. Szégyenlem de szerintem sose tűnt fel neki,hogy nincs meg
2013. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer el akartam csórni egy Mekis cetlitartót, mert menőnek találtam (amire csiptetik a számod, ha nem azonnali elvételre kérsz). Anyuék tudták, megszidtak én meg úgy szégyeltem magam, hogy még még ma is pirulok, ha eszembe jut!
2013. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban, 16 évesen egy vásár szerűségen elloptam egy plüss macit egy lánynak, akit akkor ismertem meg. Buherált célbadobós játéknyeremény volt egyébként, úgyhogy nem szégyenlem. Gondoltam romantikus lesz. A lány értékelte. :)
2013. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!