Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan képzelitek el randi előtt az első csók körülményeit? Nem életedben az első, hanem pl. egy adott személlyel, aki mondjuk már régebben tetszik neked, és randizni fogsz vele.

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy a fiúk és a lányok elképzelései között milyen különbségek vannak.

A lányok ugye általában romantikusan képzelik el, szép helyszínen, stb.

De a fiúk?

Szóval nem konkrét megtörtént esetekre lennék kíváncsi, hanem arra, hogy hogyan képzelitek el.

Példát írok az első hozzászólásban.


2013. júl. 2. 12:05
 1/2 A kérdező kommentje:

Például: kimegyünk a Normafához, sétálunk, fogjuk egymás kezét, nézzük a kilátást, aztán ő átöleli a derekamat, magához húz, állunk még egy picit ebben a helyzetben, majd én is átölelem a derekát (egymás mellett állunk). Aztán "jelzi" a szándékát (pl. puszit ad az arcomra, hajamra), én meg csak mosolygok (magyarul kéretem magam :) ). Aztán egyre egyértelműbbek a próbálkozások, és akkor "megadom magam :)", és csók.

Vagy:

Állatkertben nézegetjük az állatokat, szintén kézen fogva sétálgatunk, majd egyszer csak megáll a hátam mögött, és átölel. Én megfogom a kezét a hasamon, és állunk tovább.

Majd a nyakamba csókol (én olvadni kezdek), és várom a folytatást (de nem segítem elő :)).

Aztán mosolyogva "megadom magam", és csók.

Szóval ilyesmikre gondolok.

Nekem valahogy jobban bejönnek ezek a "becserkészős", játékos dolgok, mint, hogy bambán állunk egymással szemben, a szemébe nézünk, aztán puff, amikor tök egyértelmű a szitu.

2013. júl. 2. 12:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Hú, hát biztos változó amúgy, de most épp, ahogy így belegondoltam, egy olyan szituációt képzeltem el, hogy a randi végefelé járunk, már megyünk hazafelé, esteledik, a srác persze hazakísér (de nyugi, nem az lesz, hogy az ajtóban hosszan bámuljuk egymást), majd elköszönünk, persze mindketten zavarban vagyunk, hosszasan köszöngetünk, majd végre rászánom magam, hogy elforduljak, mondván ebből most úgysem lesz semmi, és mikor indulnék (már háttal vagyok), megragadja a kezem, és visszaránt és megcsókol és közben szorosan ölel.


Najó... és most megyek sírni. :D

2013. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!