Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Miért ilyenek a mai lányok?

Fiúk! Miért ilyenek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Gyerekek. A mai lányok miért fajultak el valójában? Utálom ezt a helyzetet. Volt osztálytársnőim is csak visítoztak állandóan, legszívesebben felpofoztam volna őket. Miért nem viselkednek úgy, mint régen?

2013. júl. 5. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen? Miért régen, hogyan viselkedtek?

Jaj persze, régen minden máás volt.

Ugyan már.

2013. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányok mindig is visitoztask, vihorásztak, ez a korukkal jár, a régi időkben is így volt. :-)
2013. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem sokkal jobban idegesít az affektálás, pöszögés, no ez valóban csak mostanság divatos és szerintem nagyon visszatetsző, mintha egymást majmolnák, nem hiszem, hogy minden lány beszédhibás lett.
2013. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetris ***** válasza:

Visszagondolva azt kell mondanom, hogy én is visítoztam. Miért? Azért, hogy felfigyeljenek rám, hogy milyen klassz nő vagyok, mennyire menő, milyen jó seggem van, ilyesmi.

Ma már biztos nem viselkednék így, de akkoriban a sarokban megbújó szürke egérkét, észre se vették a fiúk. Ki kellett tűnni valahogy a tömegből, hogy észrevegyen az az egyetlen egy fiú, akinek ez az egész szólt. A smink, a tapadós farmer, a hangos nevetés...mind neki szólt.

Drága fiam! VAn abban a társaságban egész biztos egy lány, aki nagyon szeretne kitünni a többiek közül, aki alig várja, hogy végre vedd már észre, hogy ő a világon van. Sőt, talán többen is vannak. Arra nem gondoltál, hogy neked szól az egész? Otthon anyukájukkal biztos nem vihorásznak ilyen idegesítően. BEzzeg, ha te ott vagy, akkor igen. Tessék kitalálni, hogy ki a leghangosabb, aztán nekiindulhatsz becserkészni!

2013. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Ki vette azt már észre, hogy a mai lányoknak (tisztelet a kivételnek) ronda a foguk? Van, akinek kifele lóg, van akinek befele van elől. Nekem sajnos volt már ilyesmiben részem, hogy láttam. Ez csakis az ő gondjuk. Mosni kéne fogat.
2013. júl. 5. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Najó, a fogazatról, nem tehetnek.

Nekem is kapafogam volt, de én voltam olyan szerencsét hála az égnek, hogy megengedhettem magamnak a fogszabályzót és már nagyon szép a fogsorom.

Az megint más, ha valakinek azért ronda, sárga a foga, mert dohányzik, vagy éjjel-nappal kávét vedel. Utóbbi példát felhozhat volna, abban egyet értenék.

2013. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja ez a másik: cigiznek, drogoznak, piálnak, hamarabb elvesztik a szüzességüket. Volt osztálytársnőm most 14 éves és 13 évesen veszítette el.Undorító.
2013. júl. 5. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönhető ez az oktatásnak, meg a mindenféle emberi jogvédő szervezeteknek.

A nevelőknek van manapság a legkisebb szabadságuk, a szülők meg otthon úgy rontják el otthon a gyereküket, ahogy akarják.

30 éve még simán lekevert egy pofont a tanár a diáknak, következmények nélkül.

Most ez fordítva van.

Sajnos.

Nekem se szimpatikusak a mai lányok többsége, viszont 30 évvel ezelőtt kb...

2013. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!