Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szociális fóbiás fiúk, lányok...

Szociális fóbiás fiúk, lányok beszélgetünk?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és már nagyon régóta szocfóbos. Egyedül vagyok, osztálytársaim vannak, velük suliban beszélgetek de ennyi. Olyan egyedül érzem magam, nem bulizom, dohányzom, úgy mond az a "rendesebb lány" vagyok, én inkább biciklitúrákat, kirándulásokat kedvelem, ami manapság furcsa. Én sajnos ilyen vagyok, ezért egyedül vagyok.Szívesen beszélgetnék, ismerkednék. Budapest.
2013. jún. 24. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, majd kiverem a fejedből ezt a szociális fóbiás vagyok dolgot ;)
2013. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Nekem az a kérdésem lenne, hogy miből gondolod, hogy te szociális fóbiás vagy? Mert amit leírsz, írsz magadról, sőt, keresed a társaságot, nem feltétlenül utal erre a pszichiátriai betegségre, ami kezelni kell.

Nem kötözködni szeretnék. Mert számomra nem derült ki, hogy miért nem ismerkedsz személyesen. Pl. ezeken a túrákon.

Az már egy jó jel, ha ki akarsz ebből a magányból törni.:)

22/L

2013. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szintén zenész :) Izé... rendes lány. Kirándulós, kézimunkázós, kockulós, vadászgörény- és kisállatmániás, anime-rajongó (na nem a fanatikus fajtából), félig magányos lányka vagyok. Vőlegénnyel, görénnyel, barátok nélkül.
2013. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Testi tünetekbe is megnyilvánul(vörösödés ha meg kell szólalni mások elött, izzadás, főleg tenyér, remegés, fejfájás, gyomorgörcs stb. Régen ez rosszabb volt, már ha csak tudtam, hogy pl. felelni kell osztály elött, egész éjjel izgultam rajta, és félve mentem be, juj de rossz is volt, mára egy kicsitt jobb lett. Utolsó válaszoló honnan írsz?:D
2013. jún. 24. 21:10
 5/13 anonim válasza:
Nekem írhatsz:)
2013. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én vagyok a görényes, vőlegényes :) Budapesti vagyok. Írhatsz nyugodtan nekem is. Az lemaradt :)
2013. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is zavarba jövők néha,de az szerintem nem gáz!Beszélgetnek veled az osztálytársaid,te mégsem akarsz velük barátkozni?Vagy csak ilyen felületesen dumálgattok?
2013. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam fóbiásnak de én is próbálok kitörni. Ha gondolod írj rám.
2013. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

sose hallottam erről a szociofóbiáról ezért rákerestem.

és ahogy sejtettem én totálisan szociofóbiás vagyok..nem is tudtam hogy van ilyen "betegség"


nagyon rosszul érzem magam az emberek közelében, nembírok normálisan megnyílvánulni előttük főleg ha idegenekkel van dolgom....na meg az órai felelésekről ne is beszéljünk...amik ott lejátszódnak az agyamban..."úristen mindenki néz, tuti kibeszélnek" + hangremegés. stbstb.


nincsenek barátaim. sose voltak ._."

igazából sosem találkoztam hozzám hasonló emberrel, senkisem vágyik a társaságomra.


ANIME <3 JAPÁN <3 xd .nem cigizek, nem iszok se semmi, nem járok sehova...egyedül szar is lenne..


(nagyon nehezen barátkozok, igazából magamtól oda se merek menni senkihez, de ha odajön hozzám valaki mindig próbálok nagyon kedves lenni)

17/L

2013. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szívesen várok én is üzeneteket, írjatok bátran, nyitott vagyok mindenféle levélre!

2013. jún. 30. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!