Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Értékelitek a produkcióm...

Értékelitek a produkcióm 1-től 10-es skálán?

Figyelt kérdés

Zuhogó esőben görkoriztam az előbb. Már bőrig áztam, de csak mentem és mentem újra és újra. Pár ember a tetők alá bújva az eső elől figyelt engem bamba szemekkel. A balgák nem tudják mi a jó!


Csodás volt :D Beleolvadtam az esőbe :)


18/L



2013. júl. 6. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
imádom az esőt 10/9.5
2013. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fogalmazás 10/10. Versnek is elmenne:D
2013. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Videó , vagy 1 fotó a produkcióról esetleg rólad ? :)ha nincs semmi akkor csak [link]
2013. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha tehettem volna felvettem volna, de így is bekellett dugni a mobilom "biztos helyre" hogy ne ázzon szét :D
2013. júl. 6. 22:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Én már rég leköröztelek egyszer 12 évesen: lett egy hatalmas, térdig érő pocsolya az úttesten és abban strandoltunk.
2013. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az élvezeteket versenyre kéne vinni :)
2013. júl. 6. 23:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Én csak kiálltam az esőbe, a villámok cikáztak a fejem fölött. Csodálatos vagy. 10/10 :)


16/L

2013. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mint produkció, ezt nem tudom értékelni, hisz nem showműsorként adtad elő. Ha ezt színházban kellene néznem akkor lehet hogy nem igazán tetszene, de mint élmény, úgy 10 pontot ér. A lényeg hogy élvezted és jól érezted magad. Ahogy te is írod, az élményeket meg nem lehet rangsorolni vagy versenyeztetni. Ha másoknak előadsz egy produkciót akkor a nézőktől függ hogy kinek mennyire tetszik, és lehet értékelni, de az ilyen élményeknek pont az lényege hogy nem mások értékelésétől függsz, hanem csak az a lényeg hogy te hogyan érezted magad. Tehát ha jó érzés volt, akkor 10, mivel ez nem produkció, hanem élmény és azt csak önmagadnak tudod értékelni, nem pedig mások véleménye szerint. Ha pedig valaki csak produkálja magát másoknak, és vagánykodik az esőben és shoműsorként kell értékelni akkor azt nem tudom hisz nem voltam szemtanú, az lehet jó is rossz is
2013. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jogos az elemzésed, tényleg nem produkció. Szimplán így több tekintetet vonz a kérdés. Aki elolvassa kíváncsi lesz, hogy milyen produkcióról is lesz szó, hisz az emberek szeretnek pontozni.


Persze amikor elolvassák, a nagy részük csalódik és nem is válaszol, de ez már részletkérdés. Az a pár, aki megérti az élményt, az a lényeg.

2013. júl. 6. 23:42
 10/15 anonim válasza:
100%

én csak a pólómat szoktam lekapni ha szakad az eső és zenét be a fülembe és kiállni vagy kirohanni. az emberek nagy része hülyének néz de mikor ezt csinálom , csomóan követik a példámat :D

19/F

2013. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!