Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ezt, hogy értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt, hogy értékelitek női szemmel?

Figyelt kérdés

Tetszik, nem tetszik, el tudod vele képzelni az életed... minden véleményre kíváncsi vagyok.


22 éves srác, kissé mozgássérült. Nem súlyos, segédeszköz sem kell. Eljár otthonról szórakozni nyugisabb helyekre (étterem, bisztró...) Nehezebb dolga van mint a korabeli srácoknak a fizikai állapota miatt.

Érettségije és szakmája van. Nem a szakmájában dolgozik, hanem egy fejlődő cég alapító tagja, tulajdonosa és vezérigazgatója. Üzleti életben tevékenykedik.

Párkapcsolat témában sajnos rosszul jöttek ki a dolgok, több kapcsolata is volt, hosszabb-rövidebb, de valahogy mindig vége lett.


Röviden ennyi, privát is jöhet, ha nyilvánosan nem szeretnél véleményt írni.



2013. máj. 12. 18:54
1 2
 1/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Miért ne? Ha szimpatikus a belső tulajdonságai alapján és külsőleg is tetszik, akkor simán eltudnék vele képzelni egy kapcsolatot.
2013. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hivatalosan én is az vagyok, pedig nem látszik a járásomon :) de eddig senkit nem zavart :D

Szerintem emiatt nem kell aggódnod :)

L

2013. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Biztos megfogod talalni azt a lanyt aki szeret teged.sok sikert kivanok!:)
2013. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nahát, van egy saját részvénytársaságod? :D Vagy egy kft-re gondoltál, ahol te vagy az ügyvezető? :) Egyáltalán nem mindegy. De a szőrszálhasogatást félretéve, a nőknek csupán egy része értékeli, ha valaki az anyagi helyzetével hivalkodik. Én éppen nem tartozom közéjük.

24L

2013. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Boros Betti ***** válasza:
A kissé mozgássérült mit jelent? mi történt?
2013. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, én nem hivalkodni szerettem volna az anyagiakkal. Ezek adatok, tények rólam, vagy nem tudom miként fogalmazzak. Ez a munkám, talán ez a legjobb.


Kft. alapító tagja, tulajdonosa és vezérigazgatója vagyok, ahogy feljebb is írtam.


Mi történt? Senki nem tudja pontosan, így születtem, így nőttem fel.

2013. máj. 12. 19:05
 7/12 serenaviro ***** válasza:
Én pasi vagyok, de ha a haverom lennél, és azt kérdeznéd tőlem, hogy ez alapján vajon hogyan értékelnek a nők, akkor azt mondanám, hogy koncentrálj magadra. Mint írtad, a mozgássérültséged nem határozza meg az életed, vagy legalábbis nem kellene, hogy meghatározza. Leírásod alapján a cég, amelyben tevékenykedsz, nem egy világvállalat, tehát ettől sem fog senki hasra esni. Amiket felsoroltál, az bizony mind státusz, ezek lehetnek még jobbak is, meg rosszabbak is, de nem fognak megváltoztatni. Ha meghalsz, mit sem kezdhetsz a státuszoddal, legalábbis gondolom nem azt szeretnéd, hogy az unokáid úgy emlékezzenek rád: a nagypapi, akinek Ferrari-ja volt. Szerintem inkább koncentrálj magadra. Ne érezd magad üresnek, mert vannak még értékeid. Vannak dolgok, amiket nem vehetnek el. Ezekre kellene koncentrálnod.
2013. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó ;) köszi ;)


Igen státusz, ez tényleg jó megfogalmazás.

Ami még fontos, hogy nem szálltam el magamtól. Meg sem mondanád mivel foglalkozom és nem is látszik rajtam semmilyen formában.

Valóban nem egy világvállalat, de egy nagy projektről van szó ami több országban jelen van, de ezt tényleg hagyjuk, nem lényeg...

2013. máj. 12. 19:09
 9/12 serenaviro ***** válasza:
Mi a motivációd?
2013. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi motivál? Saját magam. Úgy gondolom attól, hogy én fizikailag nem vagyok a toppon, még lehet olyan életem mint bárki másnak. Vannak napok mikor elég szomorkás vagyok, mikor elegem van dolgokból, de hát kinek nincsenek? Voltak viharos szakaszai az életemnek és vannak is, de amit megtanultam, hogy soha nem szabad feladni, soha. Akkor sem, ha reménytelen. Egyik barátom fogalmazott úgy, hogy "örülök, hogy minden gödörből mosolyogva kimászol".
2013. máj. 12. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!