Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális testalkat? (lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Nagyon önbizalom hiányos vagyok, pedig sportolok, bár ez lehet nem látszik, strandra sem nagyon megyek ki... Mit gondoltok?23/F


képek: [link]


[link]



#ez normális testalkat?
2013. júl. 7. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos, esetleg annál picit jobb. Dolgozz kicsit többet mellre (is), ha kondizol.
2013. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23/l
2013. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy gyúrsz, de nem olyan régóta.. gondolom korábban volt egy kis túlsúlyod is.. amúgy nincs veled semmi baj, nem is értem, miért nem mész strandra.. azért bőven van olyan, aki lenne a helyedben.. (20L)
2013. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A mell-, kar- és vállizmaid kidolgozottak!!!

Nem extrémek, de egyértelműen létszik rajta a munka!

Ha netes párkeresőbe regisztrálsz, mindenképp a sportos testalkatot jelöld be!

2013. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LeftBehind ***** válasza:
....és ő ezzel önbizalomhiányos,hát én beszarok esküszöm! Öreg ez már azért kicsit beteges!
2013. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%
szó sincs önbizalomhiányról,csak egy újabb magamutogató gyerek,akit már nem elégít ki ha facebookon lájkoltatja a képeit,hanem itt is elkezdi a pucsítást.Szánalmas.
2013. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem erről van szó, nem szeretem magamat mutogatni, de kiváncsi voltam más véleményére.. tényleg önbizalom hiányos vagyok, szégyenlős....


akik viszont normális válasz tudtad adni azoknak köszönöm, és remélem ősszinték voltatok :)

2013. júl. 7. 20:46
 8/9 anonim válasza:
szerintem nemcsak normális a testalkatod, hanem kifejezetten jó. nem kéne önbizalom hiányosnak lenne. 18/L
2013. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most nagyon megnyugodtam! Én még "gyúrósabb" is vagyok egy kicsivel, csak mellé van sörpocak is (hasnak már nem hívnám), de már dolgozok rajta!
2013. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!