Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális testalkat 15 évesen 176 cm vagyok és 51kg?

Figyelt kérdés

És fiúk ti elfogadnátok egy ilyen lányt vagy ez már nektek soványnak számít??Vagy még belefér??Légyszi neoltsatok le, ez nekem fontos még nem volt barátom..és ezért kérdezem vjon ez bejöne-e mé a fiúkank.A válaszokat előre is köszönöm (:

15/L


2010. jan. 4. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vékony vagy. :)
2010. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jah és légyszi kort és nemet ís írjatok!!Köszi
2010. jan. 4. 21:41
 3/13 anonim ***** válasza:
F*szi voltam, huszonéves... Tudnál egy képet csinálni, és felrakni ide? Mármint, arcod nem muszáj.
2010. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi de inkáb nem...am modellkedek szóval hízni semmiképp nem szeretnék, ezért érdeklődtem h ez bejön-e ég a fiúknak.És arányos vagyok szóval pl. nem úgy van h a lábam vékony hasam nagy.De anya is azt mondja h vékony vagyok.
2010. jan. 4. 21:48
 5/13 anonim ***** válasza:

"arányos vagyok szóval pl. nem úgy van h a lábam vékony hasam nagy"


Akkor mi itt a kérdés? Ha esetleg nem jönnél be az itteni váalszolóknak, de hízni sem szeretnél, akkor elmennél apácának? Nem egészen értem... Nem gondolod, hogy minden testalkatra igaz, hogy valakienk tetszik?


Amúgy én pl. nem járnék veled... túl magas vagy. :P

2010. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert sok olyat hallok h a férfiak azt szeretik ha egy nőn van mit fogni és én nem épp abba a katgóriába tartozok és ezért kérdeztem h van-e olyan akinek ez a tesalkat is bejön.Am meg el nem mennék apácának és ez az oldal arra van h bármiféle kérdést feltegyünk és akinek van rá ép válasza az segítsen a kérdezőnek!
2010. jan. 4. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem általában ilyen barátnőim vannak sztem teljesen jó:D

15/F

2010. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez az oldal arra van, és válaszoltam is. De Te nem értetted az én problémámat a kérdéssel kapcsolatban, aminek nincs értelme... na, de mindegy....
2010. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nah mind1:D...azért köszi a gyors válaszokat! :)
2010. jan. 4. 21:57
 10/13 anonim válasza:

Szerintem normális vagy.

F/15

2010. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!