Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Édesanyám felőli rokonság...

Édesanyám felőli rokonság roma, Édesapám felől pedig magyar. /Fontos, többi lent/?

Figyelt kérdés

Anyám részéről, nem nagyon tartom a kapcsolatot a rokonsággal. Nagybátyámon nagyon látszik, hogy roma, édesanyámon pedig szinte nem. Rajtam meg aztán abszolúte nem látszik.. "hófehér" a bőröm színe, nem kedvelem a romákat egyébként.... A két unokatesómon se látszik, hogy lenne bennük roma vér.. talán az egyik unokatesómon, hogy picit sötétebb a színe, de neki a bátyja például meg "hófehér"


Ez most mi akkor, félvér lennék?



2013. júl. 8. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mennyire látszik rajtad, ha édesanyád roma, akkor igen, tulajdonképpen félvér vagy.
2013. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, félvér vagy.
2013. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Édesanyám apukájának a rokonsága volt roma, az anyai-ága nem.
2013. júl. 8. 12:50
 4/9 anonim válasza:
akkor negyedvér...
2013. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, akkor valamennyire te is az vagy, de ezzel semmi baj sincs!

Én is így vagyok amúgy, illetve nálunk anyukám teljes rokonsága roma, apué egyáltalán, tehát én félig roma vagyok.

2013. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bennem is van, de remélem nem zártok gázkamrába ezért. :)
2013. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Engem a anya tesója nem igazán szeret, és én se őt, mindig beszólogat nekem, mondjuk én is neki.


Adott egyszer, hogy cigiztem vele, és egy harcos póló volt rajtam, majd ilyet szól, |"mivan te nagymagyar" | rá fél órára meg a romákat szidta, pedig a nagybátyám az-az igazö sötétbőrű, tipikus cigány.


Ezt se értettem. Utána meg engem piszkált a hülye megjegyzéseivel.

2013. júl. 8. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Negyedvér vagy. Ahogy mondani szokás, "van benned egy vonóval". Na de nincs ezzel semmi baj, bár ahogy látom, te nem igazán vagy oda érte. Ne szidd a saját véredet! A nagybátyádnak se kéne...
2013. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem akkor ne tartsd a kapcsolatod az egyik feleddel.
2013. aug. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!