Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kényeske és hiú...

Hogyan legyek kényeske és hiú hogy tetszek a fiúknak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 16:35
1 2 3
 11/22 Szcsabika21 válasza:

Szia!

Szerinted kinek hiányzik egy kényes, nyafogó, állandóan a tükör előtt álldogáló lány?

Elmondom.Senkinek! Ezt nem tudom ki mondta neked de jól át..szott!

2013. júl. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Legyél csak nőies, esetleg kacér!
2013. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy vettem észre, hogy a kényeskedő, hiú lányok vagy csak látszólag kelendőbbek (ti. a fiúnak rövid időn belül úgyis elege lesz belőle, és kidobja), vagy, ha meg is állapodnak valakinél, az a fiú szinte biztos, hogy egy üresfejű idióta. Vagy egy könnyen manipulálható "papucs". Gondolom, te nem ilyen barátot szeretnél magadnak. Vagy talán igen?
2013. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Sokkal jobb ha lökött vagy, de okos (ha nem értesz valamit mond meg, ha viszont hallottál már róla fűzd hozzá, hogy igen erről én is....de nem tok többet róla.)és legyél olyan ember akivel eltud beszélgeti mit 'tom én a nehéz gyerekkoráról. Egy szóval legyél normális érett, humoros ember.
2013. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Huuu egy apró sztori eszembe jutott erről.

az egyik haverunkkal lejárunk egy helyre bedobni egy bambit. Az ottan pultos csajról az hírlik "szereti a fiukat" úgymond. Na már most a havernak rég nincs csaja és eljátszott a gondolattal hogy nem is rossz ötlet vele összejönni beszélgettek minden nap amikor átmentünk. Meg is lett az eredmény a csaj is adta a jeleket, egyik este azonban ott pancserkodott, a haver a zenegéppel a kis csaj odaszaladt hozzá, hogy majd ő segít. Erre benyögte a havernak megnézed a melleim. Itt 180 fok fordulat és a haver azt mondta na neki ez a lány biztos nem kell.

2013. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
4-es: szégyelld magad, hogy rabszolgát csinálsz magadból és még igazat is adsz az elnyomódnak! A házimunka nem "nömunka", mindenkinek ki kell vennie benne a részét!
2013. júl. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 inga77 válasza:

De miért kell mindenkinek tetszeni? A 'kelendőbb' csajok árucikkek- mert árucikkekre szokás mondani? .)


Mindig lesz egy 'menő' kör vagy egy 'menőbb', amibe nincs tagfelvétel: csak azt nem reklámozzák, hogy az egy éjszakás kaland után másnap reggel egyedül vinnyognak- hát tényleg menő dolog feldíszíteni magukat, hogy kiárusítás után gyorsan elkeljenek és aztán elölről kezdjék az egészet. Ezt elismerés/szeretet hajhászásnak hívják: örök befejezhetetlen körforgás.


Azért stílust ne vegyél fel, hogy megfelelj valakiknek. :)

2013. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 xeniah ***** válasza:
Ne játszd meg magad, legyél önmagad. Ha szerepet játszol, előbb-utóbb úgyis kibukik az igazi éned, és akkor ott fog hagyni az, aki a felvett szerepedért választott. Várj inkább arra, aki önmagadért fog szeretni, minek neked olyan fiú, akinek a kényes és hiú hölgy tetszik? Tényleg értékeled az olyan fiúkat?
2013. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Sehogy!!! Az ilyen lányoknak nem azért volt sok barátjuk, mert annyira jó csajok, hanem azért, mert olyan idegesítőek, hogy nem tudtak megmaradni senkivel hosszabb távon,mert a kényeskedésükkel csak elmartak maguk mellől mindenkit. Bocs a kifejezésért, de azok a pasik, akiknek az ilyenek jönnek be, azok balfékek, és ha nem térnek észhez, gyönyörű szép papucsférj lesz majd belőlük, miután már sokadszor át lettek vágva.
2013. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

16-os!

Nem vagyok elnyomva, csupán tudom hol a helyem és hogyan kell viselkednem. Ha az eszemet játszanám, nem lenne senkim.

2013. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!