Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mit jelent hogy "irritál...

Az mit jelent hogy "irritál valakinek a feje", vagy h "irritál a fejed"?

Figyelt kérdés
Egyszer én ezt egy csajtól kaptam meg, akivel össze akartam volna haverkodni 1 negatív szavam se volt hozzá... miért ilyenek az emberek? :S

2013. júl. 9. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy idegesíti a fejed, unszimpatikus vagy neki. egyébként ne törődj vele, én is megkaptam már az "idegesítő fejű"-jelzőt pedig nem is ismert az illető, vannak bunkó emberek.
2013. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ez akkora hülyeség...
2013. júl. 9. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nőtől ez annyit jelent, hogy nem tetszel neki, és terhére van, hogy próbálsz közeledni hozzá. Persze mindezt kulturáltabban és tapintatosabban is lehetne közölni.
2013. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt, hogy nem vagy neki szimpi, idegesíted, de szerintem is bunkóság ilyet mondani...

ez amúgy nem azt jelenti, hogy más is ezt gondolja rólad, csak biztos, te is voltál már úgy, hogy volt vki, aki nem tudod miért, nem volt szimpi neked, pedig nem is beszéltél mondjuk még vele, szóval ez ilyen dolog,de attól még ahogyan írtam is már, nem vagy ilyen hatással mindenkire, az is lehet, hogy csak pont arra a lányra, és pont egy jó kis bunkócskára.

nem kell vele foglalkozni és kész, őt minősíti a beszólása.

szégyellje ő magát, nehogymár még te szomorkodj miatta, lépj tovább és tekints el felette:)

2013. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rám meg nem mondták...
2013. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!