Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Kimi Raikkonenől?

Mit gondoltok Kimi Raikkonenől?

Figyelt kérdés
Egyszerü kérdés. Mindenféle választ elfogadok.

2013. júl. 10. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Régen nem csíptem Most már nagyon:) fapofa,mintha nem is vér folyna az ereiben...de jó beszólásai vannak :))

na meg a vodka ami eszembe jut róla elsőnek:)

ja, és jó pasi:D

2013. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Eggyet értek. Jó fej és jó beszolásai vannak. Bár még nem láttam sapka, napszemüveg nélkül mosolyogva. Ha kapsz valaki ilyen képet megkérem linkelje. Köszönöm

És én lányként mondom hogy jo pasi. Csak hozzám egy kicsit nagy, idõs és még nem is találkoztam vele.

2013. júl. 10. 08:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Várom mások véleményét is!!!!
2013. júl. 11. 09:01
 4/10 anonim válasza:
A legtehetségesebb f1-es pilóta szvsz a mezőnyben. + Nagy egyéniség.
2013. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Õ a legjobb
2013. júl. 12. 07:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretem őt, ő a második legkedvencebb pilótám Vettel után. Ők a királyok! :-)
2013. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szabika129, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Mert nekem is Seb és Kimi a két kedvencem. Õk a legjobbak.
2013. júl. 12. 19:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Na másnak nincs is véleménye?? Azt hittem ez egy olyan oldal ahol én kérdezek és mások válaszolnak. :)) :D
2013. júl. 16. 07:11
 9/10 anonim válasza:

Kimi a legnagyobb figura :) jómagam, és család is eredetileg Hakkinennek szurkolt (előtte Sennának, de arra nem igazán emékszem, kicsi voltam még), szóval Mika helyét vette át a McLarennál 2002-ben. Azóta a kedvencem, leginkább az fogott meg, hogy nem ripacs módon, nem is túljátszva, teljesen emberien viselkedett már anno is minden szituációban. Ha nyer, ha veszít, mindent emberként kulturáltan élt meg, én is így szeretnék viselkedni ha a helyében lehetnék. Versenytársaival sportszerű, viszont őszinte, nem nyilatkozik azért elismerően valakiről, hogy benyaljon neki, mindig is tisztában volt azzal, hogy (pl) Schumacher, sem Alonso vagy bárki más nem ér többet nála, nem kell őket fényezni, ha gyorsak akkor elismeri. A visszatérése óta ez csak hatványozódott, a Lotus remekül érzett rá laza, fanyar humorára, és nemtörődömsége, és ebből csináltak hatalmas üzletet (Leave Me Alone, stb), annak ellenére, hogy eddig mindenki arról volt meggyőződve, hogy Kimi gyors, viszont annyira fapofa és szürke, hogy semmit nem lehet eladni vele. Itt a bizonyíték el lehet. Azt nem számolva, hogy nagyobb formában versenyez mint valaha. Kritizálni lehet, nem kötelező szimpatizálni vele, azt viszont mindenkinek elkell ismerni, hogy a jelenkor, és a történelem, egyik leggyorsabb, és legkarakteresebb pilótája Kimi Raikkönen.


nah kicsit hosszú lett, de ezt gondolom róla, ez volt a kérdés :) azt pedig nem tudom eldönteni, hogy jövőre a Lotus vagy a RedBull lenne-e a jobb választás, én talán mégis a RedBullra szavaznék, annak ellenére, hogy nagyon szimpatikus és ütőképes csapat a Lotus, a RBR-nél garancia van rá, hogy nyertes autót építenek ... Raikkönen pedig egy nyerő pilóta, vagyis talán egy nyerő páros lehetne :)

2013. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg egy kicsit hosszu lett, de nem baj. Bármilyen elismerést elfogadok ami Kimit illeti. Szerintem is gyors, kiváló pilóta. Én csak 2 éve nézem az F1et, a kedvencem mindig is (hogy ne hazudjak) Sebastian Vettel volt. Szerintem õ is nagyon tehetséges. Ebben az évben kezdtem utánnajárni Kiminek, mert nagyon csodálkoztam hogy a "Jégember" és a "Vettel csoda" milyen jó barátok. Akkor kiderült hogy Kimi és Seb milyen jó páros lenne és most... most itt a lehetõség. Nem tudom mire vár Kimi. De remélem jól dönt!
2013. júl. 22. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!