Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok beszélni a lányokkal...

Nem tudok beszélni a lányokkal, miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma elmentem egy lánnyal sétálni(mellesleg tetszik a lány), de egyszerűen katasztrófa volt. Az interneten tök jókat szoktunk beszélni meg minden.(tudom, nem az interneten kellene csajozni) Először még jó volt, tudtam mit kérdezni tőle, ő is mesélt pár dolgot, de ahogy telt az idő egyszerűen nem tudtam mit kérdezni/mondani. Mikor az utcájuk közelében voltunk, megkérdeztem, hogy haza szeretne-e menni, ő az válaszolta, hogy igen. Ez nekem rosszul esett, de mit tudtam volna tenni, hazakísértem.

Házuk előtt megkérdeztem, hogy unatkozott-e, azt mondta, hogy igen. Ettől még rosszabbul éreztem magamat, egyszerűen nem tudom mit csináljak. Köszönöm!

16/f



2013. júl. 13. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
minden nő hülye, majd megszokod
2013. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ez a lány mondjuk elég bunkó, általában azért a lányok nem szoktak bunkóak lenni ennyire.Amúgy meg légy nyitott, érdeklődj,mesélj,boncolgass témákat stb..
2013. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle legközelebb, hogy miért ilyen bunkó
2013. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha bejössz a lánynak, és nem bunkó, akkor menni fog a beszélgetés, hidd el! Én is azt hittem hogy én vagyok béna, de egyszerűen a lányok nem érdeklődtek. Kérdezz-felelek volt a legtöbb beszélgetés, és mindig én voltam a kérdező. Mostanában találkoztam rengeteg lánnyal, akik visszakérdeznek, új témákat dobnak fel, és nem olyan egyoldalú velük a beszélgetés.
2013. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hmmm jó ötlet! Ha csendben van mint a tök, egyszerűn gondolj egyet, és hagyd ott a pitsába azon a ponton. Akkor majd fog kérdezni! :P
2013. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs meg a kozos erdeklodesi korotok, ezert volt a nagy csond. Szerintem tok jo, hogy a csaj ennyire egyenesen megmondta, hogy haza akar menni es unatkozik. Kezdj el vele ujra beszelgetni, deritsd ki mi erdekli ot, csinalj kozos temat belole. Ha szeretnel vele ujra talalkozni, hivd el ujra, es hasznald fel azt, hogy ilyen szokimondo. Kerdezd meg mihez lenne kedve, biztos el fogja mondani, ha meg azt mondja semmihez, akkor maris van egy tema..ne hidd el neki, mondd hogy egy fagyinak ugy sem tudsz ellenallni vagy mit tudom en, innen mar csak vinned kel szepen:) aztan szep lassan par ilyen talalka utan kiderul hogy osszekovacsolodtok vagy tenyleg nem illetek ossze:) sok sikert
2013. júl. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát.

Ha minden igaz holnap(Hétfő) újra elmegyünk sétálni, majd meglátjuk milyen lesz :)

Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 14. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha megint teszi a szűzlányt, csapj rá a seggére, akkor garantáltan meg fog szólalni. Ha kérdi miért, mondd hogy szúnyog szívta véred. És csapj rá ismét, de jól láthatóan élvezetből :P
2013. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az elsonek uzenem hogy minden ferfi hulye nem no! na m1 hat ez a csaj eleg fura de az is lehet hogy csak viccelt majd holnap eldol :)
2013. júl. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!