Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gáz társadalmi és...

Az mennyire gáz társadalmi és társasági szempiontból nézve, ha felnőtt férfi antialkoholista?

Figyelt kérdés
Mert manapság divat hogy inni, meg az a férfi aki iszik, meg legalább a sört minden férfi szeresse... Én soha nem ittam alkoholt, mert gyűlölöm. Ez mennyire lehet később hátrányos?
2013. júl. 13. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak pozitív. Akik szerint inni kell, azokkal nem érdemes törődni. Hátrányod biztosan nem lesz belőle.
2013. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
48%
szerintem egyaltalan nem gaz akkor, ha nem iteled el azt aki neha iszik.
2013. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Hát, szerintem lehet hátrányos. Manapság már ha a haverok mennek valahova, akkor az biztos, hogy kocsma, vagy buli. Ha te nem iszol, akkor valószínűleg nem fognak hívni. Bár ha nem zavar téged, hogy esténként nem jársz el otthonról, akkor nem gáz. Viszont ne legyél annyira az ital ellen, hisz ha lesz barátnőd, akkor lehet, hogy vele is jó lesz kicsit pezsgőzni, vagy borozni, ami egyébként egészséges is. Azért jó látni, hogy vannak még emberek, akiknek nem csak a buliból és az ivászatból állnak a napjai. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2013. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Volt ilyen kollégám békén hagytuk még húzósabb bulikban is. Ő kólát ivott nekünk meg több pia jutott.
2013. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem gáz, a mi társaságunkban is volt valaki, aki nem ivott. Ő kért mást, alkoholmenteset. Vagy aki vezetett, az sem ivott. Amúgy volt nekem is olyan, hogy elmentünk valahová, előtte rendetlenkedett napokig a gyomrom, akkor épp nem akartam terhelni, ezért csak vizet iszogattam. Normális társaságban ebből nem csinálnak ügyet, tiszteletben tartják a másik döntését.
2013. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ó! Bár ez lenne társasalmunk legnagyobb problémája!

Divatból nem kell semmit sem tenni a meggyőződésünk ellen, szerintem.

2013. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*társasalmunk - öö... izé.. freudi elszólás- társadalmunk :))
2013. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 DukePool válasza:
Én sem piázom. Kb 10 éve akkor nagyon bekarmoltam, azóta nem jön be a pia, alkalmanként 1 pohár pezsgő maximum, vagy ha nyaralok valami vízparton akkor pár fröccs, de egyébként soha egyetlen kortyot sem iszom. És abszolút nem gáz, még a haveri kör is megérti, ha elmegyünk bulizni boldogan itatnak üditővel, és a sofőrük is adott :) a csajok is jobban szeretik ezt :)
2013. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, tévedésben élsz. Nem gáz, hanem kevesebb a normális ember és a barmok vannak többségben, ennyi.
2013. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"8a csajok is jobban szeretik ezt :)" az tuti! így van!
2013. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!