Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gáz társadalmi és...

Az mennyire gáz társadalmi és társasági szempiontból nézve, ha felnőtt férfi antialkoholista?

Figyelt kérdés
Mert manapság divat hogy inni, meg az a férfi aki iszik, meg legalább a sört minden férfi szeresse... Én soha nem ittam alkoholt, mert gyűlölöm. Ez mennyire lehet később hátrányos?
2013. júl. 13. 21:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9., lehet igazat szóltál. :)
2013. júl. 13. 23:38
 12/18 anonim ***** válasza:
jo, hogy meglattam ezt a kerdest, mert en is utalok inni es ha megyunk valahova akkor engem is allandoan halalba baszogatnak, hogy miert nem iszom. Ugyhogy mar nem is nagyon jarok el, sokszor antiszocnak erzem magam ettol, de mindig meggyozom magam, hogy jobb nekem igy. Mennyivel jobb mar egy nagyot kajalni abbol, amit elinnal feleslegesen. En szepen sorozatot nezek, meg edzek es a baratnomet szeretgetem, aki szinten nem iszik:)
2013. júl. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó ott a pont! :D
2013. júl. 14. 13:59
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
Már elnézést, de szerintem az aki teljesen antialkoholista az hülye, bizonyos alkalmakkor kimondott bunkóság hogy valaki egy pohár pezsgöt nem hajlandó meginni. Semmi baja nem lesz töle kimutatták, hogy az alkohol kis mértékben kimondottan jót tesz a szervezetnek. Nem értem miért kell egyeseknek ilyen földhözragadtnak lennie, hogy én nem iszok és punktum.
2013. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam inni egy pohár sört, vagy egy-két korty bort vagy pezsgőt, de nekem bőven elég. Nem is ezzel van a bajom, én azt utálom, hogy utána mindegyikből 5 üveggel le akarnak nyomni a torkomon. Egyébként meg szerintem az se gáz, hogy valaki egyáltalán nem iszik alkoholt. Lehet jelképesen koccintani a pezsgővel, nem kell meginni, alkoholmentes sör is van. Szóval, lehet idomulni. Ha egy tárasaság emiatt tart bunkónak valakit, az hülyeség. Szerintem, aki utálja a brokkolit, az senki kedvéért nem fogja megenni.
2013. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14-es.

Nem tudom te minek érzed magad?

Miért kellene bármit is kötelezően csinálni?

Én 26 éves vagyok,de soha nem voltam még részeg,nem is akarok.Alkoholra egy fillért nem költenék,helyette egészséges dolgokat vásárolok.És igen,ha vki ezt nem fogadja el,elhajtom a fenébe.

Engem nem érdekel a társadalom,meg az elvárások.Csak nyitott emberekkel ismerkedem.Aki eltudja fogadni a dolgokat.

Ha szerinted egészséges,akkor igyál.Én megvagyok nélküle.

2014. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak annyira gáz, mint pl. nem szeretni a spenótot vagy pl. vegetáriánusnak lenni. Ha valamit nem szeretsz, azt nem iszod/eszed meg, kész. Aki emiatt vet meg, az felszínes ember, ilyenekkel nem is érdemes barátkozni. Szórakozni meg lehet józanul is, és aki erre nem képes, azzal megint csak nem érdemes barátkozni.
2014. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én undorodom a részeg emberektől.Főleg mikor még tukmálnák rád a piájukat.
2014. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!