Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha nem hasonlítok a...

Baj, ha nem hasonlítok a kortársaimra?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és egyáltalán nem azokat a dolgokat szeretem, mint általában a kortársaim.

Sokat olvasok, szeretek a természetben lenni, nem teszek fel a facebookra kismillió csücsörítős képet. Nem érdekel különösen a divat, saját stílusom van, zenében is inkább a Magna cum laude számait szeretem...:)

Fontos számomra a jövőm, a továbbtanulás. Úgy veszem észre, hogy a velem egykorúakat ez nem foglalkoztatja. Ők inkább a "pasizással" törődnek (mármint a lányok) meg sok szerelmes idézettel, amit már ki nem állhatok.

Mindenki a barátom, de nem tartozom azért a menők közé. Nem is szeretnék, de zavar, hogy ilyen irányba halad a mai társadalom.

Kivétel mindig van, tisztelet nekik :)

Velem van a baj?



2013. júl. 14. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Egyáltalán nem baj, ha nem vagy olyan, mint a manapság falkában mászkáló "kislány-szörnyetegek". Sőt, több olyan ember kéne, mint te. Engem is aggaszt, hogy milyen irányba halad a társadalmunk, és (mivel csak 3 évvel vagyok idősebb nálad) még bőven ki fog jutni nekem is abból, mikor ez a felelőtlen generáció felnő. Huh, már előre félek.:D

Az, hogy törődsz a jövőddel, csak azt mutatja, mennyivel érettebb vagy náluk. A (nem is olyan távoli) jövőben csak a hasznodra válik. Az pedig, hogy ki menő és ki nem, nagyon relatív.

2013. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem tudod h mi erre a válasz. Meg amúgy is mindenki b**aphatja. :)
2013. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a mindenki a barátom azért elég erős kifejezés... talán úgy akartad mondani, h mindenkivel jóban vagy?


nem baj ha nem mész a falka után, vannak még hasonlóan gondolkodók, pont elég ha köztük barátra lelsz.

2013. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha rosszul fogalmaztam meg, de úgy értettem, hogy pl. az osztályból tényleg mindenki a barátom, meg bárkivel össze tudok barátkozni (aki akar) de ettől függetlenül nem csatlakoztam a brancshoz. Mert úgy vettem észre, hogy ez a "menőség" veszi el a lányok eszét.

Csak sokan úgy gondolják, nem jó, hogy ennyire különbözöm tőlük, ezért kérdeztem meg itt is :)

2013. júl. 15. 13:58
 5/6 anonim válasza:
végre egy normális nemtárs
2013. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem csak te vagy így :DD

Kortársad vagyok, és egyszerűen elhányom magam a csücsörítős, tükörre gerjedős és "orrba-szájba DC" képektől. >P

Dettó. A stílus fontosabb, mint a divat.

A középiskolai felvételi valami rémálom volt. Rengeteget görcsöltem, hogy olyan suliba jussak be, ami felkészít az életre, ahonnan már csak egy ugrás a felsőoktatás. Szerencsére sikerült, de még mindig ki vagyok akadva, hogy 14 évesen nem tudom, mi akarok lenni... :"DD

A rendes továbbtanulásomért éjjel-nappal güriztem, de az osztályomban voltak olyanok, akik ezt félvállról vették. Jahh... És akkor jól elröhögcséltek egymással a 9 pontos matekfelvételijükön. -.-

Pedig állíthatom, nem voltak hülyék. Nem voltak se szellemi sérültek, se GYP-sek, és nem is füveztek. Ha csak egy valamit hozzá tettek volna a 8 év általános iskolához, akkor nem a "gyűjtősulikban" rohadnának. De a szorgalmat ők nem ismerték. :PP

Pasizáás... Höh. Nem tudom, miért kötelező, hogy valakinek 14 éves korában "pasija" legyen. Egyszerűen utálom, hogyha valaki ezt mondja: "Van pasid?", "Van pasim.", "Ex pasim."

Miéééért? "Pasi?" Könyörgöm! Ez annyira lekezelő. -.-

BARÁT. BARÁT. BARÁT.

"Van barátod?" - már nem azért, de ez a szöveg sokkal közvetlenebb. Az előbbi duma azért csak p*csás :DD

És nem azt mondom, hogyha tetszene nekem egy fiú, és viszont, akkor nem randizgatnánk, vagy járnánk, mert "csak 14 vagyok." Csak azzal nem békülök ki, hogy:

- Szia Kati! Mi a kedvenc színed?

- Szia Béla! A kék! Neked?

- Nekem is! Járunk?

... :DD Szóval érted, mire akarok kilyukadni... ><"

Szerelmes idézetek? Drámakirálynő veszééély!

Mindenki a barátod? Háát. Szerintem nem kell 6 milliárdnyi barát, elég 6 is, de azokban tényleg bízz meg. :DD

Társadalom :3 A társadalmat emberek alkotják. Köztük ott vagy te is, aki nem faceman. Ééés még egy jó nagy réteg, aki nem az, talán nem is sejtjük, mekkora. És azért nem, mert nem értesülünk róluk. Mert nem facemanok :DD

2012. októberében a facebook elérte az 1 milliárd felhasználót. Szégyen. :DD Bár szerintem, ha csak minimálisan is, de csökkenthető ez a szám - hiszen hány embernek van több felhasználója? :DD Mert Bettikének kell egy IAmTheChampion felhasználó is, Karcsinak pedig egy sima (Kicsi Karcsi), egy üzleti (Kiss Károly Róbert), és egy vandálkodós (Karcsi bá').

No meg, ott van a maradék 5 és fél milliárd ember a földön. Ők nem társadalom? :DD

S ha valaki mondaná, hogy a facebook az 50. évfordulóján talán 4 milliárdos sikerrel ünnepel, akkor állíthatom:

Én már 64 évesen közel s távol les*arom a facebookot. Csak még meg van a felhasználóm. :3


Köszönöm a figyelmet! ˇˇ

2013. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!