Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkileg édesanyámra hasonlíto...

Lelkileg édesanyámra hasonlítok. Talán ezért taszítom a lányokat?

Figyelt kérdés

Szüleimről tudni kell, hogy tűz és víz: anyukám becsületes, lelkiismeretes és segítőkész. Tipikus "anyuka". Apám meg link, szeret kibújni a feladatok alól, és vagány.


Én sajnos olyan lettem lelkileg, mint az anyukám... pl. 5(!) évesen már öltöztettem a 2 éves tesómat, ha anyu épp nem volt otthon. És ez csak egy példa a sok közül.

meg sokszor apáskodó vagyok. Osztálytársam szülei sokszor megdícsértek anyuéknak, hogy mindig felnőttként viselkedek.


Ez odáig jutott, hogy mai szinten anyámmal ketten végezzük a házi és ház körüli munkákat. És apámék akkor is rágják a fülemet, hogy ezt meg azt kell csinálni, mikor 38-39 fokos lázam van.

Tehát mindig elvégzem a munkám itthon, mellette természetesen dolgozom...

tudom-tudom, "minden lány ilyen felelősségteljes pasira vágyik" szokták ezt mondani a jópasik öléből. De a valóság sajnos más.


Akkor ezek miatt a tulajdonságok miatt végleg búcsút inthetek a párkapcsolatnak? (mondom ezt több év próbálkozás, és számtalan kudarc után)


És természetesen nem plázacicáknál próbálkoztam be, mert ez szokott lenni a következő tanács, hogy "rossz lányoknál próbálkoztál"


2013. jún. 3. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért nehéz párt találni, mert ilyen vagy, hanem azért, mert nagyon kevés a normális ember.
2013. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szubjektív, hogy ki a normális.
2013. jún. 3. 20:55
 3/15 anonim válasza:
Pontosan, szubjektív, hogy ki normális, pont ezért biztos, hogy van olyan lány, akinek tényleg egy ilyen pasira van szüksége. Ugyanakkor megértem azt is, amit írták, hogy sokan csak mondják, hogy ez kell nekik. Sajnos a valóság az, hogy tényleg hamarabb találnak a "macsó" pasik párt. Szerintem te csak azt tudod tenni, hogy továbbra is próbálkozol, és nem adod fel, mert azért akadnak még hozzád hasonló értékrendű emberek.
2013. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ismerkedsz eleget? Eljársz szórakozni, stb?

Nem értem miért taszítanád azért a lányokat, mert olyan a lelkivilágod mint anyukádnak? Hülyeség, szerintem valami más áll a háttérben. Ha gondolod szívesen kivesézem veled üzenetben a dolgot.

20N.

2013. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Harmadik: igen, szoktam járni szórakozni.


Az meg hogy nem próbálkozok eleget teljesen relatív. Kihez-mihez képest?


Nem szívesen állítanék fel rekordot, a legtöbbször visszautasított pasi címén... de gondolom érted.

2013. jún. 3. 22:12
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem nagyon írsz mást magadról, csak hogy "felnőtteskedsz".


Jó humorod van? Lehet veled érdekes dolgokról beszélgetni?

2013. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dani900 ***** válasza:

Szerintem inkább papucs vagy.

Bocs a szóhasználatért, de én úgy gondolom te mindent megadsz a lányoknak, és közben nem vársz el semmit, te akarsz lenni a jó fiú, de az olyan, akinek nincs saját akarata, nem bántódik meg, megtesz mindent, az hol férfi?

Egy nőnek férfi kell.

Ha adsz, akkor az legyen kölcsönös, ha nem viszonozza, te se adj többet. És a viszonzáson nem egy köszönöm puszira gondoltam, hanem hasonló kaliberű dologra, pl ha megfőzöl, ő mosogat, meg ilyenek.

2013. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hany eves vagy? mert lehet inkabb az a baj hogy anyukaddal elsz, nem az hogy gondoskodo vagy. vagy hogy tul erzelmes vagy esetleg? szerintem minden ember (fiu lany) szereti a gondoskodo embereket, de egy ferfi azert legyen ferias (magabiztos, eros).

olyan lanyt kell talalnod akivel hasonloak vagytok, akit meg tudsz nevettetni. ennyi a titok csupan.

2013. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

még a legszendébb lányok is igénylik, h a fiú igazán tökös legyen. téged olyan hűvös tökösnek tudlak elképzelni. meg ugye vannak a heves tökösök :)

szóval olyan biztonságot nyújtó, nyugodt, higgadt pasit, aki támasza tud lenni a lánynak, de azért nem akarja helyette még cipőjét is bekötni.

erre a vonalra menj rá egy kicsit, kukázz össze egy kis önbizalmat, érj el sikert valamiben, amitől dagad a májad, és ez meglátszik majd kívülről is :)


nem ciki elmenni cihológushoz sem, vagy megkérdezni valakit őszintén, h mondjon pár segítő szót.

a legfontosabb, h ne könyveld el magad örök nyomoréknak, hanem minden nap úgy kelj fel, h igenis jó csávó vagy, van valahol egy lány, aki imádni fogja a személyiségedet.


csak hogy lásd, nem egy bombamaca osztja az észt: régen 100kg-os tonnadonna voltam, még a részeg csöves sem akart megszexualizálni, jobb napjaimon se :) aztán változtattam a testemen, a gondolkodásomon, és töretlenül elkezdtem hinni abban, h valakinek épp így leszek vonzó. mindig a pozitív tulajdonságaimra koncentráltam, hiszen a negatívakat naponta a fejemre olvasták, kellett az ellenpólus :) aztán egyszer csak azt vettem észre, h igenis van pasi, akinek tetszem, aki őszintén mondja, h jó a seggem, szép a bőröm. :)

2013. jún. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem érdemes elmenni pszichológushoz. A belsején ugyanis nem nagyon változtathat az ember. Én legalábbis nem bánom, hogy ilyen vagyok...


Mellette járok rendes küzdősport edzésre már jó pár éve. Az kikapcsol és megnyugtat.

2013. jún. 4. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!