Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozok?

Mit csináljak ha unatkozok?

Figyelt kérdés
ti miket szoktok csinálni? nem járok nagyon bulizni..meg nincsenek itt a városban a barátnoim :/ és nagyon unatkozok.
2013. júl. 15. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
keress vmi jó könyvet, menj futni stb.
2013. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a konyv olvasás nem kott le :/ futni meg hová? gátra vagy a ficipályára?? egyedul nincs kedvem menni (senki nem jon velem)
2013. júl. 15. 14:36
 3/6 A kérdező kommentje:
*foci
2013. júl. 15. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Erdőben nagyon jó futni. :)


Keress egy fiút, akivel szerezhetsz sok szép emléket a nyáron.


Én ugyan fiú vagyok, de az egyik kedvenc elfoglaltságomat ajánlanám neked, mert filmezni gondolom mindenki szeret. :) Nekem is nagyon sok film van még betervezve, és mindegyiket nagyon várom. :) Szóval a filmnézést nem lehet megunni, hisz mindegyik más és más, ha jókat nézel.


Egyáltalán hány éves vagy? :) Ha Pesten laksz, akkor ott jó sok hely közül választhatsz, mert annyi minden van ott, ahol én is sokat megfordultam már, és ajánlanám. :)

2013. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fényképezz!
2013. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szlovákiában élek ahol semmi nincs. Budapest sokkal szebb,jobb város,de itt nincs semmi,csak a sok roma,akik tonkre tesznek mindent. Meg itt ha be mész egy boltba nem fognak neked koszoni megvárják amíg te koszonsz nekik,és ha semmit nem veszel akkor nem is koszonnek el.
2013. júl. 16. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!