Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, hogy könnyebb...

Miért érzem úgy, hogy könnyebben elsírom magam, mint az átlag emberek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs önbizalmad. nekem is ez volt.
2013. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem összetörtek lelkileg, ezért sírom el magam könnyen. Kissé érzékennyé váltam, ami azért vicces, mert azelőtt sose sírtam semmiért se. De már kezdem megszokni. :D
2013. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az könnyen meglehet, hogy nincs önbizalmam.. de miért is lenne?!

Nekem még nem volt komoly kapcsolatom(15 éves vagyok),így nem volt aki összetört volna... max én, saját magam.. néha azt se tudom ki vagyok.. egyáltalán miért vagyok

2013. júl. 18. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

tini vagy ilyenkor ezek a legföbb kérdések. ki vagy minek vagy stb.

én akkor változtam meg sirásilag mikor rájöttem hogy ezzel mindenkit elüldözök magam mellöl. pasikat barátokat- rájöttem h szánalmas mindenen sirni,legtöbb esetben tök felesleges is.


fogadd el magad, szeresd magad, azzal magabiztos leszel és nem fogsz annyit sirni. tapasztalat...

2013. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!