Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy átlag alatti lány is sokkal könnyebben talál magának párt, mint egy átlagos fiú?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert a nőknek könnyebb párt keresni, semmit nem kell tenniük.
2011. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert a lányok nem a szex miatt jönnek össze a fiúkkal.
2011. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

hidd el, nekem átlagos lánynak se könnyű fiút találnia...

L/19

2011. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

És aztán te ezt honnan tudod? Tán végeztél egy országos felmérést?


Rám azt mondják, hogy átlagon felüli vagyok. Mégis egyedül vagyok már hónapok óta. Jelentkezők ugyan vannak, de szexkapcsolat nem érdekel. Szóval mindkét nemnek nehéz párt találni manapság. Hangsúlyozom, NORMÁLIS párkapcsolatot nehéz találni.


Persze szexszel más a helyzet...de gondolom te nem erre gondoltál:)

2011. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert a fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk.
2011. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy utána mennyi ideig vannak együtt.
2011. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem a szexkapcsolatra, hanem a párkapcsolatra gondoltam. És nem országos felmérés, csak ezt tapasztalom nagyon sokszor. Köszi a válaszokat. Azért az átlagos "normális" fiúk általában a szerelmet keresik inkább a lányban, nem pedig csak úgy néznek rá mint szexuális segédeszközre. Legalábbis így kellene lennie
2011. júl. 2. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljetek a kérdésre! Nem ideális párról van szó, hanem arról, hogy legyen egyáltalán valaki. Az igényeket nem vesszük figyelembe. Ebből a nézőpontból szerintem a kérdezőnek igaza van.
2011. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Hs elég alacsonyra teszi a mércét szinte mindenki (fiú is, láynb is) talál magának párt. Általában azzal vn a gond, hogy az emberek túl magasra teszik. Az emberek nagyrésze túlértékeli magát, valószínűleg azért, mert mindenhonnan azt hallja/látja , hogy ő jó/szép/szuper, mert mindenki ezt írja a facebookon, meg ugye lájkolják a képeit, meg a barátnő (aki csak nem akarta megsérteni) is azt mondta, hogy milyen csinos. Ez egy 21. századi betegség.
2011. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
5-ösnél a pont. Azért mert lyuk van a lábuk között.
2013. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!