Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Főleg fiúkat kérdezem. Érdekel...

Főleg fiúkat kérdezem. Érdekel, hogy neketek bejönne-e az a lány amit leírok?

Figyelt kérdés

165cm vagyok 50kg alatt ,a kebleim nem túl nagyok ,barna a hajam és a szemem ,a szemem kicsit nagyobb az átlagnál és vastag szám van. Az orrom kicsit krumpli szerű :D

A combom eléggé vastag és van némi pocakom is.Táncolok és utána meg csokit zabálok...Könyveket olvasok ,sütök és filmeket/sorozatokat nézek.Zenében jöhet rock jazz pop és főleg a klasszikus.A társaságomban én vagyok az őrült meg a mókamester...Szóval nektek bejönne egy hasonló kaliberű lány?

14L



2013. júl. 20. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Bocsi de engem kifejezetten taszít.
2013. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Bejön :) 14F
2013. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen. A nagy szem nagyon pl. számomra szép tud lenni, és az is szimpatikus, hogy van feltehetőleg reális önértékelésed.

16f

2013. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. jól megaszondtam az elején, mind1 :DDDD
2013. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 intrepid ***** válasza:
Csípem, ha egy lánynak van humorérzéke. Tánchoz falábú vagyok, de ha oldódnak a gátlások egy kis alkoholban, én is ott ugrálok a táncolók között. Fotód nincs olyan, amin nem teng túl a sok ruha?
2013. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy plázar*banc, bejössz :D én "művész" vagyok. Privi? Úgysem egy városban lakunk, az tuti! 16f
2013. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél, pár év múlva, mikor már nem ítélnének el pedofíliáért. :) Ennyi idős korban szerintem manapság kevés lány süt, olvas, és hallgat klasszikus zenét. Szerintem jól fog járni veled a leendő párod. A külsőt leírásból nem lehet megmondani, de még úgy is sokat fogsz változni. Vannak olyan lányok, akiket fiatalon szinte észre sem vesznek, és mikor felnőnek (mint a gyümölcs, mikor megérik :) ), akkor lesznek igazán kívánatosak.
2013. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen:)


17/F


Csak egy évvel lehetnél idősebb, de mindegy:)

2013. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :D a jófej válaszokat ,nem vagyok csinibaba ,hogy olyan képeket tegyek föl magamről ahol nem teng túl a ruha...Ha meztelen lányok érdekelnek ott vannak az újságok. én nem olyan lány vagyok. -.-"
2013. júl. 21. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Jójójó...csak biztora megyek :) hmm
2013. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!