Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányoktól kérdezem: mi a...

Lányoktól kérdezem: mi a különbség hogy ha meglát titeket egy fiú (. )?

Figyelt kérdés
fürdőruhában vagy fehérneműben? és miért?

2013. júl. 15. 21:06
 1/8 anonim válasza:
91%
A fehérnemű egy sokkal intimebb dolog, mint a fürdőruha. Ezért kényelmetlenül, "kiszolgáltatottként" érezzük magunkat ha fehérneműben lát meg minket egy fiú (természetesen ez nem vonatkozik arra, ha együtt vagyunk).
2013. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Számomra nincs különbség, nem vagyok megijedve, ha valaki meglát fehérneműben, pont ilyen okokból kifolyólag.
2013. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem sincs túl nagy különbség a kettő között.

Az oké, hogy a fehérnemű intimebb, de akkor is ugyanazt látják mintha fürdőruhában lennék, szóval egyre megy... :D

2013. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
96%
Igazából engem se zavar mindig, de... A fürdőruhára rákészülsz, fehérneműre nem mindig. Szerintem a legtöbb lány azon aggódik, hogy nincs leszedve a lába, bikinivonala, hónalja, hogy nem csinos a fehérneműje, hogy esetleg nem összeillő (valakit ez zavar), hogy mondjuk épp betét van bent... Nem feltétlenül a sok testfelület mutatása lehet a fő ok.
2013. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Más anyagból készülnek, a fehérnemű sokkal többet sejtet, ruha alá való, nem mutiba. :)
2013. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) mindenki megérdemelt egy zöld kezet:D
2013. júl. 16. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

A negyedik válaszoló pontosan leírta.

Én is mindig kifogom, hogy valaki meglásson fehérneműben ha épp Piroska látogat, esetleg nem szőrtelenítettem a bikinivonalat, szóval ezért.:D

2013. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"ha épp Piroska látogat" ez tetszett:D köszi a választ
2013. júl. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!