Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor most r. ibanc vagyok?...

Akkor most r. ibanc vagyok? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés
Sok fiuval elegge kozvetlenul viselkedem. Mondjuk megolelem oket, belejuk karolok vagy ha megfogjak a kezem nem huzodom el.. Nekik ez nincs ellenukre es tudjak hogy amugy nem szeretnek toluk semmit. A baratnoimtol meg persze megkapom, hogy ugy viselkedem mint egy r.ibanc, de szerintem nincs igazuk. Nektek mi a velemenyetek errol?
2013. júl. 21. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
De de , igaza van az összes barátnődnek!
2013. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van...
2013. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
persze hogy az vagy, ráérsz ma este? üríthetnékem van.
2013. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekik van igazuk..nézz már magadba..
2013. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy riibanc, de kicsit olyan benyomást keltesz.
2013. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
persze, hogy nincs ellenükre a fiúknak :D de egyébként igen, tényleg úgy viselkedsz mint egy ribi
2013. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nincs igazuk, de vannak férfiak, akik ezt félreérthetik. Legyen egyértelmű, hogy ez nálad csak a barátság jele, és semmi több. Én is találkoztam már ilyen csajjal, és konkrétan rá kellett kérdeznem, hogy hogyan gondolja. Tisztáztuk, hogy nála ez normális dolog mindenkivel szemben, innentől mindketten tudtuk, mi a helyzet, és buliztunk tovább. :)
2013. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Visszafogom magamat.
2013. júl. 21. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Te hogy látod? Minek neveznél egy olyan lányt, aki megöleli a társaságotokban levő összes fiút, beléjük karol, odasimul... ?
2013. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ez inkább kacér,nem rib/anc.

az ilyen viselkedés vége többnyire a rengeteg félreérthető helyzet.

és ha lesz egy barátod akkor folyamatos párbaj helyzetbe lesz kényszerítve általad és a körülötted legyeskedő kanok miatt.

2013. júl. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!