Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van okom haragudni...

Szerintetek van okom haragudni ra? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

ma reggel az egyik fiu baratommal talalkoztam, es mondtam neki, hogy van egy olyan resz, ahol ha megcsipik az embert olyan, mintha tut szurnanak bele.

megmutattam neki, de amikor elhuzta a szajat, akkor rogton el is engedtem. nem csiptem sokaig es nem is volt eros.

kesobb el akartam koszonni es erre megolelt es belemcsipett nagyon erosen es sokaig. szoltam neki, hogy hagyja mar abba,mert faj. nem hagyta. utana ,mikor elengedte, a masik kezemet csipte meg. azt is ugyanilyen erosen. mindket kezem eleg csunyan belilult azon a helyen.


(ertelmes valaszokat legyszives ! )


2013. máj. 22. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Te kezdted. A fiúk már csak ilyenek, ha visszaadnak valamit akkor (természetes erejüknél fogva) erősebben csinálják :)
2013. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nincs te kezted
2013. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!