Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen...

Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen lányról? Mennyire találjátok furcsának a szokásait?

Figyelt kérdés

15 éves.

Imád görkorizni, órákig képes össze-vissza cikázni, guggolva, egylábon, mindenhogy, meredeg dolgokat csinál vele: éles kanyar, lépcsön gurulás, gugrálás, stb- ebböl kifolyólag több "harci sebe" van.

Tojik olyan emberek véleményére, nem veszi figyelembe, szeret a saját feje után menni, azt csinálni, amit szeret.

A barátaival megértö, kedves, segítökész, mindenkihez alapból kedvesen áll, de ha valaki szándékosan megbántja, azzal haragtartó.

Kicsit hirtelen dühü, de az gyorsan el is száll.

Sokat ír, olvas idegen nyelveken (angol, spanyol, német), ami érdekli, szívesen tanulja.

Szereti a régi zenéket (Aha, Pet Shop Boys, Depeche Mode, Manic Street Preachers, Nirvana, Aerosmith, stb)

Van pár karcolás a csuklóján. Nem véletlen volt. De már megbánta, és nem csinálná.

Elég hippis beállítottságú, boldog csaj.


Am én vagyok. :D



2013. júl. 21. 21:09
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát én nem fiú vagyok, de szerintem hatalmas egyénisg vagy! :D 15/L
2013. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ingatag és kiforratlan személyiség vagy, egy igazi vadvirág, de a korod miatt teljesen érthető, csak a karcolásos dolgot nem nem értem, hogy mi vezethetett oda, na mind1 is.

Klassz kis csaj vagy, csak ne törd össze magad, kelleni fogsz még a párodnak is :P ;)

2013. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tényleg? :D Miért?

Köszi. :*

2013. júl. 21. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondom, mert én is ilyen voltam, amikor 15 voltam: egyszerre vad és szelíd, egyfolytában tele sérülésekkel, komolyabbal, kevésbé komollyal, feltétlen szeretettel viszonyultam a barátaim, családom felé, de aki megbántott az halál fia volt. Imádtam az idegen nyelveket, rock és metal zenét hallgatok (a "régebbieket" én is :P ), bár én nem ejtettem magamon sebeket szándékosan és nem is tartom magam hippi beállítottságúnak. Most ahogy belegondolok, nem sokat változtam az elmúlt 6 évben, talán annyit, hogy a vadságom megenyhült és konszolidáltabb lettem úgy általában :P :)

Remélem elég magyarázat volt ;)

2013. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy lány akinek teljesen egyéni a stílusa.

Én elsősorban ilyen lányokat keresek nem pont ezt a stílust de hihetetlen szeretem azt ha valaki nem utánoz másokat hanem teljesen egyéni a stílusa.

A zenei ízléseddel sincs semmi gond, mert ezek valóban zenék az hogy régi kit érdekel, mindenkinek más jön be, neked ez.

Azt a direkt karcolást amiről írtál igazából nem tudom mi vezethetett oda, de ha megbántad a dolgot akkor szerintem máskor nem lehet ilyen problémád.

A görkoris mániád vagy is hobbid szerintem nem rossz dolog, csak azért nem árt ha vigyázol is magadra.

Az hogy tojsz mások véleményére remélem azért figyelembe veszed azt ha netán valakinek mondjuk igaza lenne, vagy részben van benne igazság amit mond.

De ha valóban boldog vagy az a legfontosabb és ha esetleg máshogy alakulna a stílusod akkor azért ezt az egyet tartsd meg.

Említettem hogy tetszik a stílusod, egy a bökkenő hogy jóval idősebb vagyok nálad, jó nem kell hatalmas korkülönbségre gondolni, de én picivel idősebb lányt keresek, remélem ezt azért megtudod érteni :)

De tartsd meg ezt a stílust a leendő párodat ezzel tuti boldoggá tennéd, és vigyázz is magadra mert elég egy rossz mozdulat egy rossz esés és akár komolyabb bajod is lehet.

2013. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Vigyázok magamra. :)

Csak azok véleménye nem érdekel, akikröl rudom, hogy direkt rosszat akarnak nekem, mert nem tetszik nekik az, hogy nem ejettek a fejemre, és nem lehet rámeröszakolni mindent. Am a barátaimat meghallgatom, és ha igazuk van, megfogadom, amit mondanak. :)

2013. júl. 21. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Furcsa, de sose rajongtam a normális lányokért. :)

Én jégkorizás közben szétszedtem a térdem, úgyhogy biztosan nem tudnék sok mindent kezdeni azzal, hogy görkorizik. Nekem marad a biliárd.


A többi meg... Nem is tudok rá mit mondani! Én is rengeteget olvasok, szintén 3 idegennyelvet "használok", és főleg régebbi, vagy indie, kevésbé ismert zenéket hallgatok.

2013. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15/f


#7-es voltam. :)

2013. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!