Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, csak azokra a fiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csak azokra a fiúkra néztek sokszor rá (pl. buszon), aki tetszik? Vagy azt is megnézitek, aki nem tetszik és furcsának találjátok?

Figyelt kérdés
Remélem sok válasz lesz...és a korotokat is írjátok oda legyetek szívesek! Köszönöm!:)
2012. jan. 8. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Igyekszem nem feltűnően kifejezni egyiket sem, de én a furcsát is megnézem.

20/L

2012. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam a buszon bámulni az embereket, mert félreértik és olyan csúnyán néznek vissza. :D


Aki tetszik, arra azért nem merek nézni. Aki valamiért nagyon furán deformált, azt lopva meglesem, de utána azért nem merek ránézni, nehogy azt higyje, bámulom.

20L

2012. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De annak mi értelme, ha azt nézik egyesek, aki nem tetsziknekik? Nekem ezsembe se jutna olyan lányt nézni hosszabb ideig, meg sokszor ránézni, aki nem tetszik. Néha már nem tudom miért néznek komolyan, ezeket a "jeleket" már nem lehet értelmezni.
2012. jan. 8. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez valami olyasmi, hogy jó érzés látni hogy ő bénább/csúnyább/akármibb nálad. És jobbnak érzed magad, ha látod ahogy ott van, és áll.. egy magában. Hát legjobb öröm a káröröm.


Vagy menj el főiskolára, és vegyél fel valami szakot ami ilyesmivel foglalkozik, pszichológia vagy akármi.

2012. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van aki olyan ronda hogy egyszerűen nem bírom levenni ról a szemem. Van hogy olyat nézek akin valami részlet tetszik, de az egész együtt nem.
2012. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi férfiak ilyen szempontból butábbak vagyunk,mert mi bámulunk meredten,de azért mi is meg nézzük mind a 2 lehetőséget,pl ha látok egy ezer tagú cigány családot, akkor próbálom nem azt nézni(szinte biztos, hogy kiabálnak),vagy ha valaki iszonyat csúnya,de a szép nőket se nézegetem szívesen,mert úgyse lehet az enyém, akkor minek,nem?
2012. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kicsit furcsa srácok aranyosak tehát többnyire tetszenek:)
2012. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!