Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez ciki?

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Szerintetek az ciki ha tulajdonképpen nyíltan felvállalom azt, hogy hiszek a természetfeletti lényekben? Vagyis csak az UFO-kban és a szellemekben? Azért kérdezem, mert több helyen is olvastam h dilinyósnak tartják őket.. ti hogy gondoljátok?
2013. júl. 22. 19:33
 1/7 anonim válasza:
77%
nem,nem az,ennyi erővel a nagy hívőket és a baptistákok is dilinyósnak tarthatnák.;)én is hiszek bennük,sőt még a vámpírokban is,és elég sokat tudok róluk.ha akarsz,írhatsz privit. :D
2013. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%
Nem baj, ha hiszel bennük. Miért? A vallás is ilyesmi. Nem bizonyított, de hisznek benne. pl.: én is hiszek ezekben :)
2013. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig nincs vele baj, amíg nem akarsz másokat is agresszívan meggyőzni az igazadról; ha megkérdezik, akkor felvállalod, ezzel nincs semmi gond.
2013. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem dilis vagy. De nem gáz, ha betépek, én is hiszek bennük.

UFO-k egészen biztosan vannak. Nem tudom elképzelni, hogy a Föld az egyetlen bolygó ahol élet van.

2013. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
37%
Miért lenne ciki?Nem ciki az ha olyas valamiben hiszel ami létezik.
2013. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

"nem,nem az,ennyi erővel a nagy hívőket és a baptistákok is dilinyósnak tarthatnák"


Tartjuk is.

2013. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem egyáltalán nem ciki. Én is sok természetfeletti és/vagy ezoterikus dologban hiszek, és őszintén nem érdekel, ki mit gondol rólam emiatt. Szerintem az sokkal cikibb, amikor valaki emiatt lenéz egy másikat, vagy próbálja meggyőzni arról, hogy nincs igaza. Én sem győzködök senkit, elfogadom és tisztelem azt, ahogy ilyen téren gondolkozik, és ezt irányomban is elvárnám. Sajnos persze a legtöbben túl korlátozottak és bunkók ahhoz, hogy ne kezdjenek el rögtön beszólogatni és ítélkezni, ha bárki is másképp gondolkozik, mint ők.
2013. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!