Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha 11 évesen fiús lány...

Baj ha 11 évesen fiús lány vagyok?

Figyelt kérdés
7 éves korom óta imádom a rappet , csak fiú barátaim vannak ,rövid fiús hajam van , deszkázok , judozok , és az osztályomból mindegyik lánynak hosszú a haja egész nap barbie-znak meg ilyen hülyeségek és nem tudom hogy én nem vagyok normális vagy mi?! ..

2013. júl. 24. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2013. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hajaddal kezdjél valamit, a többi OK.
2013. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kifogod nőni. :) Szóval nem baj,a te korodban simán belefér,hogy nem akarsz lányos lenni.
2013. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ostoba kérdés. Nem gond.
2013. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Dehogy baj!! Én is az voltam, és volt két osztálytársam akik kifejezetten fiúk akartak lenni:D Mind kinőttük. Most hosszú hajam van, festem magam, nőiesen öltözködöm, és imádok lány lenni ;)
2013. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és az gáz ha 19f létemre szeretem a my little pony-t? nagy szart gáz! nefoglalkozz senkivel és csináld amit szeretsz egy idő után megtalálod a baráti körödet.
2013. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát azért a little pony elég gáz XDD
2013. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2018. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!