Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az naon ciki ha 12 évesen még...

IgaziLulu121 kérdése:

Az naon ciki ha 12 évesen még babázok? Van még két lány az osztályból de a többiek cikinek tartják :$

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 17:40
 1/9 A kérdező kommentje:
ha irtok felpontozok :)
2012. márc. 23. 17:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
köszi :D
2012. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de választ -.- :D
2012. márc. 23. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem annyira gáz, pont abban a korban vagy, amikor ezt már abba szokták hagyni. De inkább babázz, mint hogy sok kordbelihez hasonlóan pasizz, igyál stb...
2012. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Inkább babázz, mint hogy egy kis ribanc k.rva legyél, mint a legtöbb kislány. :S
2012. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Én még kis mackóval alszok és én már 13 éves vagyok nem egyáltalán nem ciki. Aki meg úgy gondolja hogy ez az egész ciki azt le kell sz.rni úgy ahogy van ;D
2012. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
95%
Minden emberben benne van a gyerek :) Én idén leszek 21, és még mackóval alszok. Hát Istenem, és akkor mi van...? XD Jó, mondjuk én alapból magasról teszek mások véleményére... ha valaki ilyen miatt cikiz, ne is törődj vele ;)
2012. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%

Egyáltalán ne érezd "cikinek"!!! Én egy 32 éves édesanya vagyok és szeretném, ha a most 17 hónapos kislányom ilyen korában még babázna! Én is babáztam (nemcsak Barbie-m, hanem "bucibabám" is volt) és ezt hangoztatom is!!! Ne akarj olyan hamar felnőni! Olyan jó gyereknek lenni, hidd el...!

Lehetsz nagylány még bőven, sok-sok éved van rá!

Amúgy meg nem kell a többiek orrára kötni, a saját kis szobádban azt csinálsz, amihez kedved van!!!

2012. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
45%

Én 12 éves vagyok :D

Hát , bocs de nekem ez elég ciki.

Én pl nem babázok hanem horror játékal meg Counter Strike-al játszom.

Én a babázást már 9 éves koromban befejeztem,bár akkkor se nagyon érdekeltek hanem inkább az autók meg az ilyen undi cuccok. :)

De ha neked ez tetszik akkor babázz, senki se lehet jól fejlődött. Ismerek olyan 12 évest aki még a laptopot se tudja kezelni!

2016. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!