Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki volt már bűnbak?...

Valaki volt már bűnbak? Hogyan "élte túl"?

Figyelt kérdés
Kizártak egy közösségből minden előzetes jel, vagy figyelmeztetés nélkül. Ez nagyon rosszul esett nekem, és utólag magyarázkodnak mindenféle dologra aminek senki sem adta jelét, senki sem szólt, hogy sok lennék, csak utólag. Ez bennem megölt valamit, de kegyetlenül. Az illető nem igazán fogta fel a kizárás súlyát pont egy olyan közösségben, ahol a tagok (egy bizonyos "betegséghez, állapot"-hoz kapcsolódóan) éppen azért találkoztak, mert nehezen találnak olyan helyre ahol jól érzik magukat.

2013. júl. 24. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj, én is jártam már így. Borzalmas volt nagyon, hatalmasat csalódtam akkor az emberekben. Úgy éltem túl, hogy az eset után tiszta volt a lelkiismeretem, és tudtam magamról, én nem vagyok bűnös. Úgy tettem magam túl rajta, hogy úgy voltam vele, azt hisznek mások amit akarnak. Én elmentem abból a közösségből egy másikba, ahol bebizonyíthattam, milyen is vagyok igazából, és azóta is nagyon jól érzem ott magam. Ettől függetlenül a tüske még mindig bennem van, elfelejteni azért nem fogom, csak nem rágódok már rajta.
2013. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na pontosan ez van. Én sem fogok oda visszamenni, de a tágabb körből meg nem szeretnék elmenekülni, mivel több dolog is összeköt. Ugyanolyan ott már úgysem lenne, de azt nem hagyom, hogy ezt büntetlenül megtehessék. Az a nagy helyzet, hogy pont az ilyenekre ugrok nagyon, akkor is, ha mással történne, de így meg végképp. Aki ezt tette, nagyon nem mérte fel ennek a tettének a lehetséges következményeit.
2013. júl. 25. 00:44
 3/4 anonim ***** válasza:
De mit csináltak veled? Mire készülsz?
2013. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudod, más szemében a szálkát is meglátják, és azt a legkönnyebb hibáztatni aki tesz is valamit, vagy éppen egy picit nem úgy viselkedik ahogy elkönyvelték korábban. Az a pech, hogy az ilyet, és semmilyen diszkriminációs dolgot nem tűrök szó nélkül. Részemről megvolt az első lépés a személyes beszélgetés felé, várom a visszajelzést, ami egyelőre nem nagyon akar jönni. Nekem tiszta a lelkiismeretem.
2013. júl. 25. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!