Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én vagyok a bűnbak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A történet lényege, hogy barátom nagyon érzelmes és hát mondjuk ki, nagyon féltékeny típus. No már most én meg tipikusan az a lány lennék (már csak feltételes mód, mert miatta teljesen antiszociális életet folytatok) akinek sokat járt szórakozni és voltak fiú haverjai is. És a párom nem tudta elviselni, hogy én fiúkkal találkozom, ezért megszakítottam minden kapcsolatot az ismerőseimmel, és szinte egyáltalán nem járok el sehova!

A lényeg, hogy pár napja találkoztam egy fiú ismerősömmel és erről nem szóltam a páromnak. Viszont ő meg rákérdezett, hogy hol jártam és azt mondtam, hogy vásároltam, és nem tudom, hogy jött rá hogy nem ott voltam, de hajnalban azzal keltett, hogy "mondjam el, valljam be, hogy nem vásárolni voltam, hanem találkoztam valakivel!"

Én sírtam és a bocsánatát kértem, de közben legbelül azt éreztem, hogy ez az egész az ő hibája, mert ő kényszerít ilyen nevetséges helyzetekre. Persze most előadja, hogy az ő nagylelkűségének köszönhető, hogy még együtt vagyunk.

Nagyon szeretem őt, hihetetlenül, de úgy érzem, hogy nem én vagyok a "hibás" a problémáinkért és sajnos nem érzi de mostanra már úgy fojtogat, hogy....



2012. dec. 23. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Disco r.banc voltál, most meg hazudsz egy találkozóról egy kannal! És akkor még szerinted a barátod a hibás! Szegény srác nagyon sajnálom:(
2012. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves köszönöm! azért szeretném megjegyezni, hogy életemben nem jártam discoban, másodszor azt, hogy nem mondtam el, az azért volt mert tudtam, hogy úgy se engedné és csak veszekedésbe torkollana. És az, hogy találkozom a szomszéd Petivel, akit szaros korom óta ismerek SZÁMOMRA AKKOR SEM BŰN!
2012. dec. 23. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok. Bár én megmondtam barátomnak, hogy nem fog érdekelni a féltékenysége. A szabadidőm nagyon nagy részét vele töltöm és engem nem zavar, ha ő elmegy a haverjaihoz. Bírom a barátait. Ha meg én hívom az én társaságomba, akkor nem jön, hiába próbálom rábeszélni, azt mondja, nem akar zavarni. Viszont én úgy vagyok vele, őt ezek után az végképp ne zavarja, ha a barátaimmal lógok, akik történetesen javarészt fiúk.

Eleinte nem tetszett neki, hogy megmondtam neki kerekperec, de belátta, hogy így legalább nem fogok hazudni ezzel kapcsolatban és emiatt nem is fog megromlani a kapcsolatunk.

Próbáld megbeszélni a pároddal. Annyiban hibás vagy, hogy nem küzdöttél magadért ebben a helyzetben és hazudtál. Viszont a párod is hülye, hogy elvárja, hogy ne találkozz a barátaiddal. Lehet, hogy féltékeny, de ez még nem ok a kisajátításodra. Ilyenkor sajnos feministának kell lenni, nincs mese...

2012. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsod!!
2012. dec. 24. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!