Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és lány :D xboxon szoktam codozni, mortal kombatozni gépen meg minecraftozni.. szerintetek ez nem túl fiús? fiúszemmel hogy látjátok ezt a dolgot? elsősorban fiúk véleményét várom

2013. júl. 25. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Én lányként végig vittem rengeteg kocsis és lövöldözős játékot. Gépen pedig CS-zni szoktam. Ma is a zombikat gyilkoltam illetve fifáztam xboxon. :D Itt a fiúkat nem zavarja ha ilyeneket játszom,de az már igen hogy mindenben leverem őket. :D 15/L
2013. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

sziaa :) én is szoktam ilyen játékokkal játszani minecraft,cod,gta stb..

x-boxom is volt meg ps2 is!! nagyon sokan vannak így először engem is zavart de már mióta megtudtam h más lányok is játszanak ilyen játékokkal már nem zavar..

14L

2013. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
dejooo :D nem vagyok egyedül :D a gtat én imádoom
2013. júl. 25. 22:29
 4/13 anonim válasza:
100%
Nekem van 4 lányismerősöm, akikkel szoktam Battlefield 3-azni :D
2013. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én is 14/L vok és én is szoktam ilyenekkel játszani! De egyébként ha nem ezekkel akkor mivel lehetne elütni az időt a gépen (xbox stb-n)? Ez egyáltalán nem zavarja szerintem a fiúkat! :)
2013. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem, hogy mi lenne ebben gáz. A legtöbb lány nem szereti az ilyesmit, de épp ezért is különlegességként fogják fel még sokan, ha egy lány játszik ilyesmivel.


Én is elég sok mindennel játszom, illetve a lány is, akit szeretek. Engem egyáltalán nem zavar a dolog, sőt, élvezem, így nem fog más véleménye beleszólni :)


19/L

2013. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Sztem nemgáz ha nekem ilyen ismerősöm lenne egyből megkérdezném hogy átmehetek-e:D
2013. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mortal Kombat? XDDD LOOOOL nem semmi 1 csaj lehetsz ! kajak megismernélek dragon ball-t is nézel ? XD am abszulute nem gáz és nem fius sőőőőt örülök hogy nem csak vásárlással töltöd el az időt meg buta csajos dolgokkal én is most akasztottam ki a mortal kombat komlett edisiont story módba XD ne foglalkoz más buta ember véleményével rengeteg csaj van aki szeret játszani ha te is mint írtad közéjük tartozol az csak jó (y) szívesen megismernélek :P nah jó gamezést!
2013. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a dragon ballt nem szeretem :D kifelejtettem a left4deadet:D
2013. júl. 26. 22:18
 10/13 A kérdező kommentje:
héhéé :D amúgy várjunk már egy kicsit:D mi az hogy buta lányos dolgok?:D vásárolgatni szeretek kéthavonta ha nagyon szükség van valamire de kikérem magamnak :D mi az hogy buta lányos dolgok? a körömlakkozás és a srácok kibeszélése tudományos alapokkal rendelkezik :DD mi se illetjük furcsa jelzőkkel a dolgaitokat, mint az hogy kitárgyaljátok kinek van jó segge és melle:D toleránsak vagyunk nagyon :D
2013. júl. 26. 22:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!