Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jópár volt osztálytársam...

Jópár volt osztálytársam egyetemista lett, én meg szakmunkássulit végeztem. Aggódjak azért hogy lenéznek érte?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 10:41
 1/3 anonim válasza:
42%
Ha már megfordul a fejedben egy ilyen kérdés, hogy lenéznek-e akkor érdemes elgondolkozni rajta, hogy igaziak-e azok a barátok.
2013. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
47%
Ugyan így voltam ezzel én is :) Szétváltak útjaink, persze csak suliidőben, én 2005-ben végeztem a szakmunkás sulival, azóta dolgozom. Van olyan volt osztálytársam, barátom, igaz két diplomát is csinál egyszerre, valamint sokat halasztott, de még mindig tanul. Engem nem néztek le, sőt sokat beszéltünk is erről. Biztos lesz pár olyan is aki lenéz, de azok barmok, nem kell velük foglalkozni. Viszont aki tényleg barátod, az nem fog lenézni ilyenért.
2013. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Valletta ***** válasza:
47%
Az én két legjobb barátom az egyetemi évek alatt nagyon fellengzőssé vált, úgyhogy meg is szakítottuk a kapcsolatot. Aggódni nem kell, de ha nagyon elszállnak, nyugodtan le lehet őket rántani a valóságba. Ráadásul az nevet, aki a végén nevet, lehet, hogy te sokkal könnyebben találsz majd munkát, mint a diplomás barátaid.
2013. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!