Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetemisták tényleg nem...

Egyetemisták tényleg nem haverkodtok veletek egykorú munkás srácokkal?

Figyelt kérdés
Nekem egyetemista haverjaim vannak de én dolgozok (autószerelő vagyok) és azt mondták hogy rajtuk kívül más nem szokott haverkodni munkás srácokkal csak egyetemistákkal de szerintem ez hülyeség... miért ne haverkodhatnának az egyetemisták munkás srácokkal?

2012. dec. 27. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Azért ebben van valami. Mondjuk én főiskolába járok, és bárkivel barátkozok, akkor, ha az illető értelmes.Miért ne? Mert sok egyetemista eléggé lenézi a munkásokat, mondjuk sok munkás is lenézi az egyetemistákat.
2012. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk az tény , hogy ők középiskolától a haverjaim csak ugye ők továbbtanultak én meg dolgozok de sajnos igen gyakran lenéznek emiatt... csak ki fogja megcsinálni a luxi mercedesét ha nem lesz autószerelő ? :D
2012. dec. 27. 15:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve én is tanultam érettségi után 2 évet csak én OKJ-s autószerelőként....
2012. dec. 27. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem zárja ki, társaságfüggő az egész. Azért mondják ezt, mert elsősorban mindenki a közelebbi környezetéből válogatja meg a haverokat, barátokat, ez az egyetemistának értelemszerűen az egyetem. Egy ideig én is innen válogattam, aztán kidugtam az orrom, jelen társaságomban megalálhtó fizikai munkás (jelenleg raktáros), sofőr, orvos, mérnök, pultos, könyvtáros, szinte mindenféle végzettségű ember, mert az összejárás nem ezen múlik. Bárkivel elvagyok, ha értelmes, még csak az sem kell, hogy a gondolkodásunk egyezzen, hiszen értelmese emberrel értelmesen vitázni különböző nézetekről sokkal inkább társalgás, mint vita, amíg mindkét fél elfogadja a másik nézőpontját.
2012. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagyok, mégis vannak nem egyetemista haverjaim is, illetve azokkal a középiskolai haverjaimmal is tartom a kapcsolatot akik nem tanultak tovább.
2012. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti söröznék veled, mert járműmérnöknek készülök, és nem árt valami használhatót is tanulni. :D
2012. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak ilyen csoportok is. Elitista seggfejek akik kizárólagosan és direkt belterjes haverkodást folytatnak. Meg vannak prolik, akik szintúgy ezt csinálják csak a másik oldalról. Azonban az értelmes, normálisan szocializálódott emberek nem így tesznek:D
2021. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!