Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik a honlap...

Miért nem szeretik a honlap tagjainak többsége, ha privát üzenetet írnak neki?

Figyelt kérdés
Többen jelezték, hogy ne írjak nekik. Pedig esküszöm semmi rossz szándék, zaklatás, kötekedés nem volt. Amúgy is itt mindenki inkognitoban van.

2013. júl. 27. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert a privát üzenetváltás már nem annyira inkognitó.

És lehet, hogy valaki nem szeretné felfedni magát. én is inkognitóban írok.

Üdv Bogi.

2013. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De miért nem szeretné felfedni magát Kis Pista, ha Herculesnek Hívja magát itt?
2013. júl. 27. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ha privát üzenetet kapok, és én is szoktam néhányat küldeni, de eddig még senki sem mondta, hogy ne küldjek.

Ha nem akarnak üzenetet kapni, akkor be lehet állítani a profiljukban, hogy ne lehessen nekik küldeni, és akkor nem jelenik meg a válaszuknál. Szóval ha valaki válaszánál kint vagy hogy "Privát üzenet" akkor én úgy értelmezem, hogy nem zárkózik el előle.

2013. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs kedve az adott témáról bővebben beszélgetni, vagy nem akarja, hogy olyan szinten elmélyüljön a beszélgetés, hogy veszélybe kerüljön az inkognitója. Vagy attól fél, hogy burkolt ismerkedési szándék rejtőzik a privi mögött.

Engem nem zavar, ha olyan témákban kapok priviket pl. hogy hogy kell metszeni a rózsát, vagy melyik a legjobb és legegyszerűbb epertorta, de magánéleti témákban én sem levelezek, ha ír is valaki, lehetőleg rövidre zárom a témát.

2013. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként én úgy tudom, már nem lehet beállítani, hogy ne írhassanak itt az oldalon privit nekünk, legalábbis én hiába keresem ezt a funkciót, régebben pedig nekem így volt beállítva. Előző voltam.
2013. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Inkognito? Mintha Batman félne, hogy felismerik Batmanként. :)
2013. júl. 27. 23:41
 7/11 hangszoros válasza:

Én személy szerint nem szimpatizálok a bujkálókkal, és vagy rettegőkkel. Az szokott bújkálni akinek vaj vn a fején, és fél, hogy felismerik- megolvd-

Egy más aspektusból is lehet nézni a dolgokat!: Trolkodik !

ha valóban érdekli a téma akkor örülnie kellene az infonak!, megkeresésnek.

2013. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább a privizők trollkodnak itt többségben. Nem csoda, hogy sokan nem szeretik. A másik részük meg ismerkedni akar, ami nem mindenkinek hiányzik. Ritkán ír valaki privit a krumplis tészta receptjével kapcsolatban. :D Persze vannak üdítő kivételek.
2013. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen! Inkognitó!

Ha a Battmann sokat ír mondjuk arról, hogy ö milyen kedves, okos ember, akkor ha valamiért nem tetszik neki valami és le szeretne anyázni valakit, akkor nem szeretné azt sem, hogy azt ő, a Battmann írta. Ha privit ír neki valaki, és ő válaszol rá, akkor kiderül, hogy ő a Battmann és eddig lányként irkált minden hülyeséget, most meg fiúként anyázik. Volt már ilyen. Nekem is volt olyan, hogy helyes, kedves fiúként irkált priviket valaki, és be lehetett azonosítani egy régi leveléből, hogy ő tulajdonképpen egy állandóan Trollkodó valaki.

2013. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aham. Troll az van dögivel. Köszönöm a választ.
2013. júl. 31. 05:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!