Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztóan félek a nyelvvizsg...

Borzasztóan félek a nyelvvizsgától, tudnátok nekem nyugtató szavakat mondani?

Figyelt kérdés

Augusztus 10-én lesz a vizsga, mindennap több órát gyakorlok rá itthon is, a Katedra nyelvsuliban is tanfolyamon és van különtanárom is. Júniusban tettem le az angol érettségit ami 4-es lett, de csak az írásbeli részek miatt lett ennyi.

Viszont a nyelvvizsga sokkal nehezebbnek tűnik nekem, az a baj, hogy az írásbeli részre nemigazán lehet készülni, mert tippelős ugye az egész, a szóbelivel meg az a baj, hogy megérteni megértem ki mit mondd, de nehezen fejezem ki magam mert nem ismerek minden szót.

Aki ismer mindenki azt mondja, hogy nyugi menni fog az, de annyi apró buktató van egy ilyenen hogy elég csak egy kicsit félreérteni valamit és -32 500Ft és hello kudarc :(

Kérlek nyugtassatok meg mert nembirom.



2013. júl. 28. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Keress jófej vizsgáztatókat.
2013. júl. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Igy a normális h parázol!ENNYI
2013. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60% átlagot kell összeszedni, az nem egy apró nyelvbotlás.
2013. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen osszessegeben is 60% kell,de kulon minden kisfeladatnak is megkell lennie 60%nak..szoval lehet neked tobb mint 80%os az osszesitett pontszamod,ha a magnohallgatason egy jo valaszod van mar mitsem er az osszesitett :(
2013. júl. 28. 02:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Calm down.
2013. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Feladatonként minimum 40% kell, és öszességében 60%-nak, szóval ha van egy 41%-os részed, amellé valami 90% fölötti dukál, hogy kijöjjön a végén a 60% átlagra. Ennyire szétcseszni csakis figyelmetlenséggel lehet, pl. a megoldókockák sorrendjének a benézésével.
2013. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Szia én most voltam felsőfokú ECL angolon. Előtte való hónapokban annyit készültem mint állat,mégis úgy éreztem hogy ez nekem nem fog menni. 1 héttel a vizsga előtt minden nap 8-9 órákat tanultam,aztán még vagy 3-4-et filmeztem angolul,a szövegre figyelve. Mértem az időt hogy mennyi kell szótárazva levelet írni,mennyit tudok elmondani 10-15 perc alatt a témakörökből.


Tudod milyen lett? A levelem 75%,a magnó 55%,minden más 80% :) Pedig úgy jöttem ki hogy kész,ennyivolt,elúszott 29 rugóm,megbuktam. A lexikális felkészülés mellett a lelkedet is trenírozd,hegyezd ki a füled,élesítsd minden érzékedet és DŐLJÖN BELŐLED A SZÓ. Amíg szóbelin nem nyökögsz-nyekegsz hanem folyékonyan,értelmesen beszélsz (a vizsgaszintnek megfelelő szavakkal) addig nincs gond. Az sem árt ha bekészítesz előre sablonmondatokat amikkel indíthatsz (amíg végigmondod rutinosan,addig is van időd előszedni valami frappáns szöveget) vagy reagálhatsz. Nem baj az ha nem ismersz minden szót,helyettesíts,írj körül :)


MENNI FOG!

2013. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki lelkiismeretesen készül és van benne egy egészséges para (Nálad úgy tűnik ez van :) ), jellemzően nem az bukik meg.

Amúgy előzőnek mindenben igaza van. :)

Hajrá! Király lesz!

2013. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
NYUGODJ MEG AZ LESZ A LEGJOBB.EGY DOLGOT TUDNOD KELL.és az az hogy nem fogsz átmenni a vizsgán.ha ezt elhiszed akkor nem fog semmi váratlanul érni.
2013. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, nyugodj meg !

nyugi, nyugodj meg !

nyugi, nyugodj meg !


ne az igaz válaszon törd a fejedet, hanem azt mondd, amit el tudsz mondani.


megkérdezik, ki a kedvenc zeneszerződ, XY ?

lehet, hogy nem ő, de egyszerűbb bólogatni rá, és hamarabb szabadulsz.


Legyenek bekészített mondataid!

2013. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!