Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen nyugtatót tudtok mondani?

Milyen nyugtatót tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Egy fél éve nagyon érzékeny lettem, talán a fogamzásgátló kicsit "rásegített". Valaki egyszer azt mondta,hogy minden fejben dől el, de ez nekem néhányszor nem segít. Ha valamivel felbosszantanak vagy például nem úgy történik ahogy elterveztem, akkor kicsit elkezdek könnyezni,sírhatnékom van. Ez van a filmeknél is, ha olyan részt nézek,ami kicsit megható és olyan szomorú zene megy,akkor egyből könnyezek, már majdnem sírok.

Nemsoká ballagás,utolsó osztályfőnöki óra,stb. és már előre érzem, hogy nem fogom kibírni sírás nélkül. Ezért arra gondoltam, hogy előtte beveszek egy szem nyugtatót hátha az segít.



2012. ápr. 23. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes (növényi) hatóanyagúak és vény nélkül kaphatók: Sedacur Forte, Valeriana. Ilyen esetekben pont jó.
2012. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 23. 22:49
 3/3 anonim válasza:
hogyha nem akarod gyógyszerekkel nyugtatni magad akkor a fahéjas kakaó csodákra képes :)
2012. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!