Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy nem jövök ki a...

Normális, hogy nem jövök ki a korombeli lányokkal?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, nagyon szeretnék találkozni egy hozzám hasonló lánnyal, de valahogy nem jövök ki a korombeliekkel. Van egy lány akivel nagyon jól megértjük egymást, de ő 17 éves. Van egy másik is, ő 20. Természetesen rájuk barátként tekintek. Az osztályban nem is nagyon nézelődök, sőt az iskolában sem. Sok lány nem akar velem szóba se állni, (nem is kellene) mert azt mondják, hogy olyan gyerekes vagyok. Amikor rákérdeztem, hogy miért, akkor azt a választ kaptam, hogy nem megyek sose buliba, inkább nagyimhoz megyek, meg meséket nézek. Régen nem mertem, de most, már felvállalom, mert úgy érzem, hogy egy 14 éves gyerek legyen gyerek. Előttem van még az egész élet, ráérek még felnőttnek lenni. Járok atlétika edzésre, ott természetesen semmibe se néznek, de tulajdonképpen nem is vágyok hírnévre, csak hogy találkozzak egy olyan lánnyal, akivel kölcsönösen fel tudunk nézni egymásra, és önzetlenül tudnánk támogatni egymást. Tulajdonképpen a lányok, akik eddig tetszettek, sohasem néztek fel rám. Félre ne értsen senki, én semmi nagy dologra nem vágyok, csak arra, hogy valaki igazán szeressen, csak az a baj, hogy eddig senkivel nem voltam egy hullámhosszon, és azért anélkül nem lehet jó egy kapcsolat. Amiért leginkább nem szeretnek a lányok, az amiatt van, hogy nem megyek inni, meg bulizni, meg cigizni, mert undorítónak tartom 14 évesen. Nekem a szórakozás teljesen mást jelent. Ezért mondta nekem egy lány, hogy egy senki vagyok. De én inkább vagyok egy senki, és élem csendben az életem, mint valaki, aki 20 éves korára életunt és szomorú lesz, hogy elvesztegette a gyerekkorát. Az egyetlen baj, hogy még nem találkoztam olyan lánnyal, aki hasonlít hozzám. Valami jó tanácsot tudnátok adni? Illetve hol találkozhatnék hozzám hasonló lányokkal?

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. júl. 28. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

remélem válasz a kérdésedre. :)

szerintem teljesen igazad van hogy egy 14 éves legyen gyerek :) talán az a gond hogy a korunkbelieknek mostmár csak az imponál ha az illető fiú füvet szív és tajparaszt. :D nem baj, én is szoktam mesét nézni a nagymamámmal meg az unokatesómmal, talán mert családcentrikus vagyok. nem nagyon érdekel hogy az xy tegnap bulizott és kihányta magából a szart is :D felvállalom magam. ennyi, igazából nem kell emiatt szomorkodni. 14/l

2013. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, legalább már azt jó látni, hogy más is van akinek hasonló a véleménye. Amúgy van hogy rajtam is könnyen átmennek ezek a dolgok. Köszi szépen mégegyszer a biztatást!:)
2013. júl. 28. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Bárcsak minden 14 éves úgy gondolkozna, mint te!

Ha tényleg komoly amiket írtál, minden tiszteletem a tiéd. Ne hallgass másokra, ne keveredj rossz társaságba, bőven ráérsz erre. Az olyan lányok pedig, akik a "rosszfiúkat" szeretik, 10 év múlva kiégett és lecsúszott alkoholisták lesznek (sokuk egyedülálló anyaként végzi).

A gyerekkor fontosságával is egyetértek, az enyém nem volt felhőtlen, a kamaszkoromat pedig nem is élhettem ki, folyton bántottak és megaláztak, hirtelen pedig fel kellett nőni... Az élet minden percét igyekezz hasznosan eltölteni, egyszer vagy fiatal, ne pazarold el, és ne engedd, hogy mások tönkretegyék a boldogságod.

L/22

2013. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

(első vagyok)

A második válaszoló: ment a zöld :) pont ezt gondolom erről!

teljesen igazad van: meg kell erősíteni. nem tudom, én a nővéremnek kösznhetem, hogy nem olyan vagyok mint a többi 14 éves lány :D nem úgy értem, hogy én egyedi vagyok és különleges...:D csak. én nem szeretnék cigizni, nem szeretnék drogozni, nem szeretnék 14 évesen partiarc lenni.:D nem tudom, ugyanezek egy fiúnál sem imponálnak ennyire. most komolyan. a többi lánynak ez jön be? tökre megválogatják a barátaikat, hogy első benyomásra milyenek. szerintem ahhoz, hogy itélkezz, meg kell ismerni a személyt. ne aggódj, nemsokára lesz olyan lány aki meg akar majd ismerni mert ezt a kislányok csinálják, akiknek a tudodmi a fontos, meg a külső :D később rájönnek, hogy ez rohadtul nem így van, és hogy létezik fiú-lány barátság. bocs hogy mindent összevissza próbáltam leírni, de remélem érted, és hasznos lesz!:D

2013. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a biztatást! :) és természetesen igaz amit leírtam, és megpróbálok a társaságra odafigyelni.
2013. júl. 29. 19:19
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ez teljesen normális, ahogy gondolkozol, én is ezt gondolom, én is szoktam a nagyimmal és az unokatesóimmal lenni és sztem ez ennyi időseknél egyátalán nem gáz.😃

13/L

2016. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!