Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhetnék korombeli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék korombeli, normális lányokkal?

Figyelt kérdés
Akik nem dohányoznak, nem buliznak minden hétvégén és lehet rájuk számítani. Nem kell, hogy bombanők legyenek, én megelégednék egy átlagos, odaadó lánnyal is. Vagy már ennyire nincs belőlük? :S 25/F
2013. máj. 11. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
de van belőlük én is ilyen vagyok csak nem korodbeli
2013. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyenek de benned lehet a baj h ha nem találsz egyet sem... :D próbálkoztál már mondjuk buszon, parkokban, kávézókban ismerkedni? az összes egyedülálló lány arra vár h egy fiú leszólítsa, de annnnyira nyámnyila az összes pasi....pff... 20L
2013. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kulturált, normális helyeken.

Szóval nem bulikban, kocsmákban, meg egyéb. Rendezvények, szabadtéri programok, fesztiválok, meg kinn a városban is. Én szinte csak ilyen helyekre járok.

Ritka, de előfordul, csak nyisd ki a szemed, sok sikert.

L

2013. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kettes válaszolónak igaza van, de ma már nem annyira nyitottak az emberek az ismerkedésre, mint mondjuk régen. Ez a leszólítósdi az esetek többségében elutasítással végződik, sajnos. Volt már szerencsém ehhez és piszok rosszul esett.
2013. máj. 11. 17:11
 5/9 anonim ***** válasza:
jó, de más helyzetekben is végződhet elutasítással... így legalább elmondhatod h te próbálkozol..:) a 2.
2013. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jja és amúgy múltkor pont azt beszéltem a szobatársaimmal h mennyire gáz h még csak nem is próbálkoznak a fiúk...szóval ez már 3 fő aki nyitott lenne egy ilyenfajta ismerkedésre :) és sztem van több is belőlünk :)
2013. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a megfelelő szöveggel mész oda, akkor nem fognak lerázni :)

Amúgy vannak/vagyunk még páran ilyenek :) Bár nem tudom, hogy neked mi számít korodbelinek, hány éves kortól, de biztosan van még belőlük :)

22 N

2013. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Korombelieknek a 20-24 év közöttiek számítanak. Az a baj, hogy próbálkozom és így sem megy. Elismerem nem vagyok nagy dumás és unalmasnak találnak.
2013. máj. 11. 17:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a kategóriába tartozom. Az én tippjeim a következők lennének: táncórák, kóruspróbák, esetleg másfajta hasonló tevékenységek, könyvtár. Ilyen esetekben akár még beszédtéma is könnyebben adódik pl. hazafelé menet ;)
2013. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!