Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek még 20 év körüli,...

Léteznek még 20 év körüli, félhosszú hajú, normális, kedves, NEM hazudozó, egyedülálló fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Természetesen heteroszexuális srácokra gondolok. Nem érdekel az anyagi helyzete, nekem nem az számít. A beszólogatók kedvéért közlöm, hogy nekem tetszik a félhosszú haj srácoknál, gondolom mindenkinek van valami, ami jobban felkelti az érdeklődését.

Ha vannak ilyenek, merre élnek, miért nem találkoztam még velük sehol? :D



2013. júl. 28. 22:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nahát, másnak is bejön a hosszabb haj? Én az egészen nagyon hosszút szeretem, szerintem olyan érzéki. :-)

Ha találsz valahol párat, nekem is szólj! :D

2013. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%

Én pont ilyen vagyok általában :D

Most igaz, hogy kopasz lettem átmenetileg, mert elcseszték a séróm, de amint megnő, minden rendben lesz :D


Amúgy meg olyan ember szerintem nincs, aki MINDIG normális, meg kedves, mert vannak hullámvölgyek, de elég sok olyan van, aki általában ilyen.

2013. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Kiha-nim: nekem a túl hosszú hajúak nem jönnek be, de ha találok olyat, majd szólok :3


2. válaszoló: és te az ország melyik részén laksz? Nyugi, nem akarok nyomulni, nem vagyok az a típus xD Nem úgy értettem, hogy legyen MINDIG kedves, szerintem mindenkinek van rossz napja, meg ti pasik is tudtok kiborítóak lenni ok nélkül :D arra gondoltam, hogy ne legyen egy beképzelt, bunkó majom, aki csak bizonyos vágyai kielégítésére használja a nőket, és el van magától szállva a semmire...

2013. júl. 28. 23:07
 4/23 anonim ***** válasza:
persze :)
2013. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Akkor én kiestem... Derekamig ér a hajam az már gondolom nem félhosszú ;)
2013. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Egyébként te hány éves vagy kedves kérdező?
2013. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Hát budapesti vagyok, de hamarosan elhagyom ezt az Országot :)
2013. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
2. voltam természetesen :D
2013. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A hajon kívül minden stimmel(rövid), a kérdés az te merre laksz? :D
2013. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ^_^ úgy néz ki, az egyetlen dolgot, amit szerettem volna a külsővel kapcsolatban, ki kell húznom a képzeletbeli listámról :/ :D a felsorolt belső tulajdonságok tényleg fontosabbak.

A koromat nem nehéz kitalálni, hiszen 20 év körüli srácot keresek :D 20 +/- 1-2 év (privátban esetleg mondok konkrét számot, bár szerintem nem lényeg :D)

Északkelet-Magyarországon lakok (tudom, borzasztóan közlékeny ember vagyok :D bővebb tájékoztatás szintén privátban >.<)

2013. júl. 29. 05:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!