Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják elviselni az...

Miért nem tudják elviselni az emberek, hogy fiatal létemre sok minden megéltem, ami segített felnőni?

Figyelt kérdés

17 vagyok... nagyon sokáig volt, hogy télen csak száraz, meg üres kenyeret ettünk annyira gázul álltunk. Gáz ruhákba jártam suliba, volt hogy nem volt cipőm stb. Nem szeretnék panaszkodni. Rengeteg következménye lett ezeknek a dolgoknak. Nincsenek barátim, mindenki lenéz, és kórosan sovány is voltam egy jó ideig.


Mégis sokan egyszerűen nem tudják elviselni, hogy fiatal létemre képes voltam hamar felnőni. Mindig olyanokat vágnak a fejemhez, hogy a legnagyobb bajom biztos az volt, hogy nem tudtam megvenni magamnak a legújabb ruhát stb... Itt GYaK-n is sokszor azért leszólnak ha érettebben válaszolok és egyből azt kapom mit ért egy 17 éves csitri ehhez stb..


Miért ilyenek az emberek?


2013. júl. 29. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert nyomoroncok, szard le őket. :D
2013. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :)
2013. júl. 29. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Pl. milyen választ adtál amivel problémájuk volt?
2013. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit nem lehet ezen elviselni. Szerintem se foglalkozz másokkal.
2013. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3-s


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4596..


Ez volt a legutóbbi

az utolsó volt a válaszom, na most kb 4 db levél jött azzal hogy ne én mondjam meg hogyan jó elveszíteni egy szüzzességet, biztos csak egy rossz k..rva vagyok stb.

2013. júl. 29. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Mindig vannak emberek akik lenézik, kigúnyolják azt, akit gyengébbnek éreznek. Egyszerűen ne foglalkozz velük, nem tudják min mentél keresztül, nincs joguk beszólni.
2013. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de attól, hogy gyerekként sok mindent megéltél, még rengeteg dolog van, amiben sokkal de sokkal kevesebb tapasztalatod van, mint egy felnőttnek. Valószínűleg ez böki az emberek szemét.
2013. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyfelől jó választ adtál, segítőkész voltál másfelől lehet azt kifogásolják, hogy egy 17 évestől ilyen tapasztalattal teli tanácsokat hallanak szex kategóriában. Nem tudom ebben a dologban mi összefüggés van azzal, hogy szegény családba nőttél fel.
2013. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nem tudják elviselni mert nem élték át amit te. Ha tudnák milyen az amiről beszélsz akkor megértőek lennének.

A másik pedig az, hogy ha nem is tudnak róla akkor csak lehet, hogy unalmasnak tartanak, mivel túl komoly vagy.

Egyébként a korodbeliek sajnos ilyenek.. Köztük aza menő aki drágábbnál drágább ruhákban van.

Ha vki kicsit is más akkor azt már lenézik.

Egyébként ez az egész felnőtt korodban majd előnyödre válik.

:))

2013. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert attól, mert valaki szegényebb családból származik, nem lesz tapasztaltabb az életben. Tapasztaltabb csak úgy lehetsz, ha tapasztalatokat gyűjtesz, esetleg pontosabb képed van egy-két dologról.

Meg egy kicsit eltúlozhatod a helyzetedet, hiszen az igazán rosszul élő családokra se a számítógép, se az Internet nem jellemző, és annyira népszerűtlen se lehetsz, ha már két pasid is volt 17 évesen, és a szüzességedet is elvesztetted.

Mellesleg segíthet, ha nem írod oda a korodat a válaszaid aljára, és akkor nem érkeznek a gonosz válaszok sem.

2013. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!